Nat WolffI

Nathaniel Marvin Wolff

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/631191/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":7229,"rate":7.541568681698713,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/631191/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":7.625,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,5
7 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nat Wolff
 • Irytujący w swojej grze. Nie wiem czy to kwestia postaci jakie gra (czyt: ofiary losu) czy po prostu tego, że jest kiepskim aktorem.

 • persse To prawda. Ten koleś nie posiada żadnej mimiki twarzy, potrafi się tylko głupkowato uśmiechać. Dno

 • persse też się nad tym zastanawiałam: zawsze gra tak samo. albo ciągle jara zioło albo głupkowato się uśmiecha albo jedno i drugie. nie ważne w jakim filmie gra, strasznie mnie irytuje.
  zastanawiałam się, czy może to kwestia tego, że on nawet nie stara się grać tylko jest sobą? nie wiem. ale jedno jest pewne: Wolff to nijaki i kiepski aktor.

 • isobel Nie umiesz wcielić się w postać, to graj siebie. Przynajmniej wyjdzie naturalnie :)

 • persse Pieprzysz,dostaje role młodych ludzi,wycofanych,mających problemy z akceptacją i tak je gra.Moim zdaniem jest dobrym aktorem.Zobacz jego rolę w "Gwiazd naszych wina".Zagrał fenomenalnie.On ma dopiero 21 lat.Czepiacie się.

 • jawanda Fatalnie tam zagrał, bardzo sztucznie.

 • persse a ja myślę że jest całkiem znośny i może przemawia przeze mnie typowy babski punkt widzenia ale ma w sobie jakiś urok, poza tym jest strasznie młody i moim zdaniem ma czas by się wyrobić i mogą być z niego jeszcze ludzie. Jest irytujący bo postacie grane przez niego są irytujące, takie życiowe ciapy o dobrym sercu - on mi prywatnie na ciapę nie wygląda.... w każdym razie lubie go i życzę mu powodzenia w dalszej karierze

 • Sairina Są młodzi aktorzy którzy sa fenomenalni, wiec to dla mnie żadne usprawiedliwienie.

 • persse W tej chwili mam obejrzane z nim kilka filmów i cofam swoją wcześniejszą wypowiedź, jest o wiele lepszym aktorem niż sądziłam. Jestem pod wrażeniem jego roli w Palo Alto czy Bez miłości ani słowa. W sumie to aż się dziwie że Ty widzisz to inaczej... najwyraźniej jesteś uprzedzona albo po prostu nie rozumiesz aktorstwa, na szczęście inni rozumieją bo o ile się orientuje będzie brał udział w kilku ciekawych projektach które mogą mu wile dać pod względem kunsztu aktorskiego jak i popularności

 • Sairina Rozumiem aktorstwo, nie przemawia do mnie i tyle, jeśli do ciebie tak to ok, nie ma sensu się sprzeczać ;)

 • Sairina Sairina, masz mój szacunek, za to że potrafisz zmienić opinię o kimś z negatywnej na pozytywną i przyznać się do tego w dyskusji. To wszak normalne (dla normalnego człowieka), ale rzadko spotykane - zwłaszcza w sieci. Pozdrawiam.

 • persse Jest fajny ale do komedii. Nie ważne jaką role gra, bo jak widzę jego memiczną twarz, to mam wrażenie, że to będzie komedia. Podobała mi się jego gra w Gwiazd Naszych Wina ale widziałam go w większej ilości produkcji i nie zachwyca tak bardzo, jakby mógł młody, zdolny aktor. Jest po prostu bardzo przeciętny. Ale jeśli spojrzeć na Lawrence, to tyle mu wystarczy, żeby nawet wygrać Oscara.