Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

Mi się strasznie podoba !!!!! Akcja toczy sie szybko jak na typowa telenowele.... wygląda tam przeslicznie !!!!! nie umiem sie doczekac kolejnego odcinka !!!!!

crazy_butterfly

sorki za dwa tematy ale mi sie zaciął komp i kliknełam prze przypadek 2 razy

crazy_butterfly

ja rowniez nie moge sie odczekac;P a natalia jest piekna, super gra i uwielbiam ja

crazy_butterfly

Najlepsza telenowela jaka moze byc. Śmieszna okropnie i to jest w neij anjlepsze. bardziej mi sie podba niz zbuntowany anioł czy kachorra to ja(inen telenowele Oreiro)

crazy_butterfly

ta telenowela jest super!! naj naj naj naj..... moglabym tak do konca:)

crazy_butterfly

Mi też się strasznie podoba i nie mogę się doczekać kolejnego odc.Facundo i Natalia grają super razem (i wygladają razem suuuper)
Pozdro

crazy_butterfly

a jak się nazywa tytułowa piosenka i kto ja spiewa ???

asiekm

do Sos mi vida? Tytuł to Corazon valiente i spiewa Natalia Oreiro.
A tak w ogóle to zapraszam na stronę serialu tutaj na filmweb :) -> Jesteś moim życiem: http://www.filmweb.pl/Jeste%c5%9b+moim+%c5%bcyciem+2006+o+filmie,Film,id=277919

crazy_butterfly

Super, tylko, że na filmweb nie am pełnej obsady filmu i napisane kto kogo gra.

Scofield

Wysłałam im informacje o obsadzie, ale weryfikacja danych trwa u nich dłuuugo, kilka tygodni czy miesięcy...

crazy_butterfly

Na stronie Natali www.nataliaoreiro.pl mozna posluchac
tytułowej piosenki(jak sie ma glosniki) i wogole jest tam duzo info a Natakli jje srerialach i jej fanclubie.

crazy_butterfly

A kto gra Deborę(siostra Miguela), Koki i Laurę(adoptowane dzieci Martina)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones