Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

ale sie postarzala... na zdjeciach widac.. wkoncu to troche lat minelo od zbuntowanego..

aolka

ja ją uwielbiam, ale nie zmieniła się aż tak. Dla mnie zawsze będzie Mili ze Zbuntowanego anioła.

kinomanka_13

wg mnie wyglada baardzo dobrze. Jest identyczna jak kiedys, jedynie przybyly drobne zmarszczki.

MeMarie

nie podoba mi się w tych czarnych włosach , w kasztanowych było jej dużo lepiej chciałabym żeby ona zagrała jeszcze z Facundo i jeszcze z kilkoma aktorami ze zbuntowanego anioła.

aolka

Ja wiem? Właśnie udziela wywiadu w DD TVN i wygląda całkiem nieźle :)

Futbolowa

też ja tam widziałam ;) jest niezwykła!

aolka

Bez przesady, ma dopiero 36 lat.
Poza tym jak Futbolowa zauważyła, wygląda fajnie, też oglądam teraz DDT :)

szepcik

Ja oglądałam jej filmy jeden za drugim i wtedy nie są tak drastyczniezauważalne zmiany wyglądu. Jeśli ktoś natomiast znał ją tylko z jednej starej telenoweli i widzi ją teraz, to może być to zauważalne.

aolka

w filmie Anioł śmierci raczej została tak ucharakteryzowana do swojej roli ;)

aolka

Cóż, taka kolej rzeczy, nikt nie będzie wiecznie młody. Tak, Ciebie też to czeka :) W DDTVN wyglądała nadal bardzo atrakcyjnie, wiadomo makijaż robi swoje, jednak nie demonizowałbym jej było nie było nadal młodego wieku (choć dla niektórych w wieku lat 30+ należy już drewniane pudło sobie strugać i szukać kwatery, oj młodzieży ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones