Nicholas JacobI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1876716/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":74,"rate":7.378378378378378,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,4
74 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Jacob
  • . . . utwierdza mnie w przekonaniu że poczynaniami ,,polskiego" rządu steruje Izrael, który najwyraźniej wziął sobie do serca metody nazistów z WW2. Włosy stają przysłowiowego dęba na głowie gdy oglądam ten film!

    Nikt mi nie wmówi że uchodźcy to problem - problemem są psychopaci, którzy zmuszają tych ludzi do ucieczki. Jestem więcej niż przekonany że ten ,,islamski terroryzm" jest w takim samym stopniu podszyty Gwiazdą Dawida co barwami Rosji i U.S.A. - po prostu durni chcą z nas zrobić i doprowadzić do wybuchu wojny by rozdać karty w Europie na nowo a przy okazji oczyścić przestrzeń życiową ,,narodowi wybranemu" na tych bieda-pustyniach.

    Kto nie widział niech obejrzy - zapewniam że od razu zrozumiecie politykę ,,zwalczania ideologii LGBT". Zrozumie to nawet największy oszołom od teorii smoleńskich.