Nickelback

powrót do forum osoby Nickelback

Jestem ich wielką fanką. Mają naprawdę wielki potencjał muzyczny... i ten głos Chada.... Polecam!!!

PiRaTiCaL_PEARL

Głos Chada faktycznie świetny :)
Świetnie brzmią na żywo a to tez się liczy! Pozdrawiam

PiRaTiCaL_PEARL

Oni są super! A głos to Chad ma po prostu super!!! NICKELBACK RULEZ!!!!

PiRaTiCaL_PEARL

Impresjo666, Nickelbackafanko i inni użytkownicy Filmwebu zapraszam na mój blog!! Pozdrówka. Perła

PiRaTiCaL_PEARL

Są The Best, bez dwóch zdań! A jakiego czadu dają na koncertach... Szkoda, że nie było ich w POlsce...:( jednak wciąż wierzę i czekam na nich:) Pozdrowionka:)

PiRaTiCaL_PEARL

Chad ma superowy głos, chyba jeden z najpiękniejszychj na ziemi xD. Kurczę.. Taki głos to dar od Boga.Najlepsze 3 piosenki to według mnie "Savin' me" , "Photograph" i "Far Away"

Kentucky_2

Zgadzam się z Tobą:) tylko dorzuciłabym jeszcze piosenkę Never Again!! Ona jest chyba moją ulubioną piosenką, ze względu na ten klimacik i chyba za słowa...

Californian

Do tego co wcześnije napisałam dorzuciła bym jeszcze "Too BAd" i "Hollywood"

Kentucky_3

a ja jeszcze dorzucę 'Hero' xD xD kocham Nickelback xD a Chad rzeczywiście głos ma superowy

simpsonka18

Chad to postać rozjaśniająca mrok i podnosząca na ducha, prawdziwa inspiracja. Ma silny głos i nagrywa świetne kawałki. Mnie podobają się wszystkie jego utwory. Szkoda, że tak mało reżyserów filmowych i developerów gier wykorzystuje jego utwory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones