Nicola Peltz Beckham

Nicola Anne Peltz

5,9
3 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicola Peltz Beckham

Czy ma talent,czy go nie ma ? Na teraz nie mam wyrobionego zdania na ten temat.Jedno jest
pewne.Świetnie się prezentuje w krótkich szortach i w kadrze :)

ronjeremy7

I proszę sobie darować negatywne komentarze,za to że wystawiłem ocenę za urodę.Z góry dziękuję :)

ronjeremy7

Nie nie będę sobie darował negatywnych komentarzy bo takie ocenianie jest po prostu głupotą. Nie ma to jak dawać 10 za wygląd ... Podoba się/lubisz ją to dodaj do ulubionych po to ta opcja jest a nie dawać od razu ocenę 10. To nie jest portal typu fotka żeby wystawiać oceny po wyglądzie... To co robisz to jest totalną żenadą, zresztą jest tu pełno ludzi tego typu co tak robią. Skoro jej dajesz 10 ciekawe jaką ocenę byś wystawił najlepszym aktorom w historii kina skoro tej "amatorce" przy nich dajesz najwyższą notę.

@
Ładna jest fakt. Ma talent, gra póki co też nieźle ale ledwo co zagrała w kilku filmach i wystawianie tak wysokich ocen mija się z celem.

ronjeremy7

Ma talent i solidne podstawy aby zostac naprawde bardzo dobra aktorka . droga daleka i wyboista ale i zapal jest . po transformersach ameryka jest Nia oczarowana . wiadomo fakt ze jest piekna kobieta rowniez pomaga . dajmy Jej czas to jescze takie ''duze dziecko ''(95 rocznik) jednak wierze ze sie rozwinie i wiele swietnych produkcji przed Nia . ja mam tylko zarzuty do zbyt duzej ilosci makijazu patrz"transformers .

ronjeremy7

oj tak to trzeba przyznać ,że nózki ma świetne :)

użytkownik usunięty
ronjeremy7

hehe zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones