Nicola Peltz Beckham

Nicola Anne Peltz

5,9
3 160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicola Peltz Beckham

w Bates Motel jest poprostu sliczna

BriT

Zgadzam się :)

użytkownik usunięty
BriT

też mi się podoba, wie może ktoś czemu w serialu Bates Motel ona i Norman nie są razem... byli ze sobą b.blisko, chłopak chciał z nią być? a ona? dlaczego w serialu nie są parą?

mam wrazenie , ze brat Normana ja pukal bo gdy wtedy spotkali ja na miescie to spytal z takim dziwnym wyrazem twarzy '' czy to ta laska do ktorej pisales sms'' i na siebie bardzo dziwnie patrzeli. Nicolka to cichodajka ktora ma wyrzuty sumienia teraz.

użytkownik usunięty
BriT

podobne miałem wrażenie, że brat Normana i ona się znają

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
MrJigssaw

No niestety postać Bradley jest pusta, takich dziewczyn jak ona jest wiele i dlatego w większości nie wzbudza sympatii. Sypia raz z jednym raz z drugim i wie że jeszcze będzie mieć kogoś innego... Pomijając jednak jej serialową postać Nicola Peltz jest bardzo ładna. Gdyby np. Bradley zagrała Olivia Cooke to też by nikt jej nie lubił.

Oczywiście, ale aktorka a grana przez nią postać to dwie inne sprawy. ;)
Masz rację - jeśli chodzi o urodę to Nicola Peltz jedna z najładniejszych młodych aktorek z USA, a tam takie ślicznotki zdarzają się rzadko.
Szkoda że ma taką rolę - pasowała by raczej na dziewczynę wrażliwą, delikatną, a nie na latawicę. Ale grała świetnie.

użytkownik usunięty
MrJigssaw

Jest śliczna i utalentowana, sztuką jest zagrać i te "złe" postacie. To, że wzbudza czasem negatywne emocje, świadczy o jej talencie aktorskim.

BriT

ja nie mogę patrzeć na nią...

multiple

ja mam podobnie i na dodatek strasznie mnie irytuje, gdy tylko otworzy usta. Ma jakiś dziwny sposób mówienia, jakby mówiła z przymusu czy coś ;d

skinnymonster

jak drewno. osobiście uważam, że beznadziejny wybór aktorki. kierowali się tylko urodą? jak da mnie totalnie rozwalona postać Bradley

SzemranaKate

Nie jest wcale az taka slaba... Daje rade i to co ma odegrac odgrywa dobrze. Mysle , ze ta postac jeszcze zostanie niezle rozwinieta bo narazie nie wiadomo czego sie spodziewac.

BriT

Przypomina mi trochę Annę Karczmarczyk.

SzemranaKate

a skąd niby pomysł, że to miała być wyjątkowa postać? Najlepiej popieprzyć od rzeczy, nie ?

BriT

Śliczna, ale strasznie drewniana. Ciekaw jestem jej roli w Transformers.

Demotrix

Będzie ważna jak to w filmach Baya... Niestety zagra pewnie fatalnie bo to film Baya... Wniosek? Bay bierze same laski, nie aktorki

Lody01

A to jedno drugie wyklucza? Charlize Theron jest mega lachonem i bardzo dobrą aktorką. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora, zobaczymy jak wypadnie. ;)

Demotrix

Fox z 1 i 2 była żywym przykładem... Tak samo Whiteley z 3... Beztalencia... (Choć Fox wypadła o niebo lepiej)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones