Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

Jaką płytę Nightwish lubicie najbardziej? Ja zawsze najbardziej ceniłam Oceanborn, i chyba już na zawsze pozostanie ona moją ulubioną płytą Nightwish. Z pewnością jeszcze nas czymś zaskoczą, ich następne płyty pokocham na pewno, ale zawsze OB będzie dla mnie nr 1. Bardzo lubię też pozostałe płyty, nie potrafiłabym ułożyć ich od najlepszej do najgorszej. Każda ma swój klimat, jednak mnie najbardziej odpowiada klimat Oceanborn.

Moonwish

Ja co do swojej ulubionej płyty się nie wypowiadam, bo mam całą dyskografie Nightwish. I słucham piosenke z poszczególnych płyt. Mogę Ci napisać jakie są moje ulubione piosenki. Ale znowu jest ich za dużo;)

Teraz tylko czekam na nową płyte:D Pozdrawiam kolejną fanke Nightwish:D

_Anusia_

ja też pozdrawiam Cię, ale nie tylko jako fankę Nightwish, ale i jako fankę Pirates of the Caribbean i Johnny'ego Deppa (byłam na twoim blogu =])napisz jakie piosenki lubisz w odpowiednim temacie =] chętnie się dowiem :D

Moonwish

Hej:D

Gdzie nie spojrzysz tam kolejny fan Deppa i piratów:D Dużo nas bardzo dużo:D

Co do piosenek z Nightwisha to jest ich bardzo duż oco uwielbiam:D ale moge Ci wymienić te które nałogowo słucham;) No to tak:

Ever dream
Eva
Ghost Love Score
Over the hills and far away
Away
Wish I Had An Angel
She is my sin
sleepwalker
Angels fall first
Swanheart
Sleeping sun(moja ulubiona to jest pierwsza piosenka która wprowadziła mnie do Nightwisha)
Nemo
10th Man Down
Astral Romance
Wishmaster
Nightwish:D
Phantom of the opera

No i to by było narazie na tyle;) Takich teraz nałogowo słucham piosenek, ale w ogóle Nightwish is the best;)

Moonwish

Oceanborn jest spoko tak jak reszta plyt Nightwish. Ale niewiadomo jakie bedzie Dark Passion PLay

Wishmaster

czytałam wiele o tej płycie (gdzieś nawet każdą piosenkę krótko skomentował Tuo) i myślę że będzie świetna =] więcej newsów na www.nightwish.csk.pl

Moonwish

Moja ulubiona plyta to zdecydowanie Angels Fall First głównie za ten niesamowity klimat. Noi oczywiście Wishmaster - kocham ten album. To on wprowadził mnie do Nightwisha.

Moonwish

Ja najbardziej lubię "Once" - to była moja pierwsza płyta tego zespołu, no i "Oceanborn";)

Madziula15

Ja chyba najbardziej polubię Dark passion play. :)

Ciemny_Wilk

Nie moge sie doczekać.
14 - minutowe The Poet and the Pendulum - to bedzie dopiero coś ;-)

Ciemny_Wilk

no to teraz mam na pierwszym miejscu Oceanborn i Dark Passion Play :D zaraz za nimi Once i inne płyty.

Moonwish

The Poet and the Pendulum daje do wiwatu.. Według mnie - najlepszy utwór Nightwish składający się z 5 różnych utworów, tworzących jedną piękną całość :) Ciarki przechodzą ;)

Ghost_Love_Score

dokładnie :D czuję się jak zdrajca - jak mogę lubić tak bardzo jakiś utwór oprócz Ghost Love Score? :D teraz mam 2 ulubione :D

Moonwish

Słyszałaś już TPATP? ;)

Ghost_Love_Score

no właśnie o TP&TP mówie :D chyba jednak przebija Ghost Love Score...

sum34

1. Poet and the Pendulum
2. Ghost Love Score
3. Beauty of the Beast
4. Lapland
5. Creek Marys Blood

Wishmaster

A gdzie FantasMic???? U mnie inaczej:

1. The Poet and the Pendulum
1. Ghost Love Score
3. Creek mary;s Blood
4. Beauty of the Beast
4. FantasMic
6. Beauty and the Beast
6. Lappi

Ghost_Love_Score

6. Dead Boys Poem
6. FantasMic ;-)

Jakby lecieć dalej to pojawilyby sie
Nymphomaniac Fantasia, Elvenpath, Beauty & the Beast, Astral Romance, Stargazers, Gethsemane, Swanheart, cały album Wishmaster, OTHAFA (w wykonaniu Tarji oczywiście), 10th man Down, Bless the Child, End of all Hope, Dead to the World, Ever Dream, Siren, Nemo, Dark Chest of Wonders, Planet Hell, Dead Gardens, Romanticide, Koulema Tekee Taiteilian cale DPP

Niestety gdyby bylo wiecej tych 8 i wiecej minutowych piosenek to juz nie bylyby one tak wyjatkowe ;-)

Moonwish

Już mam swoją ulubioną płyte:) Jest nią Once, dlaczego? Dlatego, że ma w sobie to coś, nie wiem co, ale ma w sobie niesamowity urok:) Zaraz po niej jest Century Child, dlaczego? Patrz wyżej:D Kiedy to odkryłam? Kiedy mnie kuzynka spytała "Anka Twoja ulubiona płyta Nightwisha?" Ja "Chyba Once... Tak na pewno Once... Zaraz po niej jest Century Chil:D Bo uwielbiam Dead To The World!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! End Of All Hope, Ocean Soul, Fell For You, Bless The Child i pozostałe nutki" Tak więc na te płyty się decyduje:) A moja ulubiona piosenka? Zaskoczenie:D Jest nią Sleeping Sun:) Dla mnie Sleeping Sun nic nie pobije!! Żadne tam Ghost Love Score czy też The Poet And The Pendulum(chociaż przy tych nutkach to się rozpływam:P). A to wszystko przez co? Przez Nemo!! Bo Nemo pierwsze usłyszałam z Nightwisha, później Sleeping Sun(resztę historii znacie chyba). Chociaż Sleeping Sun już mi się przejadło i nie moge już słuchać tego(bez przesady!!), to i tak uważam, że żadna nutka nie pobije Sleeping Sun, a wy gadajcie sobie co chcecie!!:D:D:D Ja zostaje przy swoim zdaniu. Płyta Dark Passion Play znajduje się u mnie na ostatnim miejscu co do ulubionych płyt Nightwish!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego? Przekonałam się do Anette, ale ja jestem po prostu wielką fanką Tarji!!! Po tym wszystkim co wyszukałam na necie i wyczytałam co się da i wysłuchaniu(przede wszystkim!!!!!!!) tych wszystkich piosenek, KONCERTÓWEK!!!!!!!!!! i duet Tarja z Anettą to wiem, że zaczęłam słuchać Nightwish dzięki Tarji!! Przez jej operowy głos etc... Wymienianie, ale to już takie gadanie bezsensu:|

Ostatnie zdania są z deka nie na temat:/ Sorki, ale musiałam powiedzieć co czuje!! Once i Century Child moje dwie płyty które uwielbiam najbardziej!! A reszta znajduje się na drugim miejscu. Dark Passion Play na 3 miejscu:) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Moonwish

Chyba Oceanborn ten klimat począwszy na okładce a skończywszy na muzyce

Moonwish

Najnowszą. "Imaginaerum"

użytkownik usunięty
Moonwish

Podobnie jak z Epicą , która wspólnie z Nightwishem jest liderem metalu symfoniczny nie umiem wybrać jednej płyty bo każda ma niepowtarzalny klimat .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones