Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

Rosalie Hale...hmmm

użytkownik usunięty

Ona mi nie pasuje na Rosalie ze zmierchu. Przecież ona była nieziemsko piękna, a ta aktorka jest po prostu ładna. Nic nadzwyczajnego. Troche sie zawiodłam. Inaczej ją sobie wyobrażałam.

kogo byś widziała na jej miejscu???
Mi tam Nikki pasuje :))

butterfly_13

dla mnie też nikki jest świetna. : ) w końcu rosalie to chodzący ideał, a takiej aktorki nie znajdziemy. ^^

użytkownik usunięty
bohaterka

sama nie wiem kto mógłby ją zagrać, nie twierdze że nikki jest brzydka, tylko Rosalie mógłby zagrać ktoś ładniejszy. No nie wiem np Clémence Poésy? Ona jest wg mnie bardzo ładna. No i w Nikki irytują mnie te farbowane blond włosy. Rosalie ma przecież chyba naturalne blond no nie?

W takim razie ja jestem idealna < zwija się ze śmiechu>
mam bardzo naturalne długie blond włosie :))

Clemence jest bardzo szczupła. A Rosalie była okrągłych kształtów, o ile dobrze pamietam. A farbowane włosy Nikki irytują Cię tylko dlatego, że widziałaś ją już wcześniej, w innych produkcjach w jej naturalnym kolorze ;P

ojojoj_92

A ja się już przyzwyczaiłam do niej. Na początku też mi nie pasowała... Co do Clémence Poésy... Za dużo by się kojarzyło z Harrym Potterem po pierwsze, a po drugie wg mnie przynajmniej Nikki jest od niej ładniejsza.

użytkownik usunięty
pajlusia

spójrz sobie na jej zdjęcie jako rosalie w Zmierzchu, widać jej odrosty, no nie wiem, może tylko na tym zdjęciu wyszła niespecjalnie, juz się do niej przyzwyczaiłam. Może być:>

Clémence Poésy? Proszę cię... Nie mieszaj "Harry'ego Pottera" ze "Zmierzchem". Sam Robert Pattinson wystarczy.
Naturalny blond... Taa. Szukajmy teraz idealnej aktorki, z naturalnymi blond włosami, błękitnymi, wielgaśnymi oczami, bo brunetka nie pasuje do filmu, gdyż odgrywana przez nią postać POWINNA BYC NATURALNĄ BLONDYNKĄ. Yhym, mądre... bardzo.

olka2609

Hahahaha :) Dobre xD I zgadzam się całkowicie ;)

olka2609

Ja Nikki zobaczyłam poraz pierwszy w Zmierzchu i bardzo przypadła mi do gustu;) Tak sobie ją wyobrażałam, według mnie nie znajdzie się piękniejszej akorki do tej roli:):)

olka2609

no olka za to ty błyskasz inteligencją na kilometr- wampiry chyba nie mają błękitnych tęczówek, nie?

butterfly_13

No mnie też Nikki bardzo pasuje! I zauważyliście, że ona przeważnie gra jakaś wyrachowaną zdzirę? Czyli 100% Rose :D

Mi też jakoś nie leży, wydawało mi się, że Rosalie, to będzie taka typowa piekność z początku XX wieku. Do Nikki nic nie mam, ale Rosalie, nie no, nie pasuje mi tam...

wiosna322

Heh wystarczy ją sobie wygooglować :D Uwazam, ze jest naprawdę śliczna, tylko podejrzewam, ze dobierajacy obsade nie przewidział efektu blond włosow ;) Po prostu jej takie nie pasuja i dlatego nie wyglada tak jakbysmy chcieli.

m_o_n_i_a

No to było wiadomo, że taki temat w końcu pójdzie w obieg, może zamiast bronić Nikki, należy napisać jasno- nie ma czegoś takiego jak nieziemsko piękna kobieta/ piękny mężczyzna.

Binula

fakt nie ma idealnej kobiety, ale nikki ze swoja przecietna uroda nie nadaje sie na rosalie. juz szybciej w tej roli widzialabym joanne krupe czy Madeline Melkerson

monfeld

ale jestes sliczna kurwa Nikki przecietna uroda dobry zal laska ktorej pokazalas fotki jest malo ze przecietnej urody normalnie aktorka z niej boska a ten ryj czerwony Brzydula to jest rola dla niej i dla ciebie jak takie cos jak ty moze pisac tak o Nikki potworze odrosty sobie lepiej napraw napraw hahahahahahhaah Twoj ideal niebieskie oczka blad wloski - zielony to jest piekny kolor oczu a te laski sa brzydkie i bez make -up jeszcze gorsze .Nikki jest piekna i twoja elokwencja nie przerasta mojej inteligencji

Nie znajdzie się ideału : ) mimo wszystko Nikki troszkę mi nie pasuje... Inaczej ją sobie wyobrażałam czytając książke ^^

Immortal_

Idealna na Rosalie.
Jak dla mnie zagrała bardzo dobrze, jest piękną kobietą (w porównaniu z Bellą - bogini) i do twarzy jej w blond włosach.
No i miała świetne buty w chwili, gdy zmiażdżyła miskę z sałatą i podeptała jej szczątki (och, kocham jej obuwie ^^). Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

użytkownik usunięty

w sumie mnie też rozczarowała trochę filmowa wizja Rosalie, chociaż oglądałam film w kiepskiej kopii, więc może przy wyższej jakości obrazu będę miała okazję lepiej się przyjrzeć Nikki.
co do Madeline Melkerson to wygooglowałam ją sobie i mówię duże NIE, za mało naturalna i subtelna mi się wydaje. Joanny Krupy w ogóle nie widziałabym w roli Rose, ale w sumie podobnego typu urody się spodziewałam. takiej wręcz blond laleczki, ale o subtelnych rysach.
Clémence Poésy mnie rozczarowała bardzo jako Fleur, spodziewałam się dużo ładniejszej dziewczyny, chociaż w sesjach zdjęciowych niezwiązanych z Potterem wypadła wiele korzystniej.
co do mojej Rosalie, nie jestem pewna, może Teresa Palmer. albo Julie Gonzalo znana z A Cinderella Story. jeśli natknę się kiedyś na jakąś oszałamiającą blondynę, która według mnie nadawałaby się na idealną Rosalie to dopiszę ^^.

nigdy nie znajdzie się takiej aktorki, która będzie pasować wszystkim. każdy zawsze się do czegoś przyczepi, to po pierwsze. a po drugie nie ma żadnej idealnej dziewczyny, która mogłaby zagrać Rosalie. mi osobiście Nikki bardzo pasuje, chociaż w blond włosach nie wygląda najkorzystniej (dużo starzej).

strawberryfields_

drazniacy jest jej brak subtelnosci. moja nastepna propozycja-Emilie de Ravin.

monfeld

E Emilie trochę za słodką buźkę ma jak dla Rose.. Przynajmniej mi się tak wydaje..
Ja tam Nikki nic nie mogę zarzucić, chociaż inaczej ją sobie wyobrażałam.. Bardziej jako nimfę, taką delikatną.. Ale w filmie Reed zagrała bardzo dobrze. Szczególnie kiedy w kuchni rozbiła miskę z sałatką ;] Co za emocje ^^

pietrusia

Nikki dała sobie radę z rolą Rosalie.
I uważam, że żadna aktorka nie spełniłaby lepszych wymagań na piękną Rosalie - bo każdy z nas wyobrażał ją sobie zapewnię innaczej.

A co do Clémence Poésy, która była proponowana w poprzednich postach - totalnie się nie zgadzam, bo według mnie ona jest brzydka i nie można porównać ją do Nikki, która spojrzeniem potrafi "hipnotyzować".

ha! a mi się podoba Nikki w blond :) i uważam, że ją raczej nieco odmładza, niż postarza :D
ale do rzeczy - pasuje mi na Rose. może na początku nie byłam przekonana do niej, ale teraz jestem zadowolona z wyboru :)

co do innych typów - może Diane Kruger? śliczna blondynka o delikatnej urodzie :) http://www.wallpapergate.com/data/media/530/kruger16.jpg

oluskaa

Nikki fajnie wygląda w blond ;)
A co do Diane to nawet nawet mogłabybyć :) Ale zostańmy przy Nikki ;)

Kingusia_92

zostańmy, bo to bardzo dobry wybór :)

Ona pasuje IDEALNIE. I właśnie - Rosalie była nieziemsko piękna a czy Nikki nie jest:) Nie wyobrażam sobie nikogo innego na jej miejscu:P

maryss8

Rosalie w książce - piękna kobieta.
Nikki boska - ile ja bym dała żeby wyglądać tak jak ona xD

Jak dla mnie - cudowna!
Bardzo do twarzy jej w blond włosach (sama chciałabym takie mieć), świetnie pasuje do roli "bladej boginii", a z Kellanem utworzyli bardzo fajny duet. Zawsze była super ubrana i uczesana. Dla mnie idealna Rose!

Rosie_

No mi para Rose - Emmet (aktorzy) bardzo się podobała ;)
Są boscy :D I widać, że fajnie im się razem gra :)

Kingusia_92

i, co najważniejsze, są ogromnie sympatyczni :) wnioskując oczywiście na podstawie mnóstwa wywiadów z nimi przeprowadzonnych ;)

http://www.filmweb.pl/o4450/Evan+Rachel+Wood

A ona?

transformator3d

oj nie, nie mieszajmy tych dwóch dziewczyn ;)
poza tym Nikki jest o wiele ładniejsza, a o to chyba najbardziej chodzi.

oluskaa

O tak zgadzam się z Oluśką.
Ona jest o wiele łądniejsza! A blond ją odmładza ;>
Nie ma co gdybać, ona jest świetną Rosalie.

Rosie_

Ja tam uwielbiam Nikki i nie zmienię zdania xD

A co do pary Emmet+Rose a raczej Kellan+Nikki - to oni świetnie się ze sobą czują poza filmem ;D Uwielbiam ten filmik : http://pl.youtube.com/watch?v=u5p-1F8YnGk :)

Kingusia_92

oo tak, mam go w ulubionych zakładkach ;)

'fanpire - i like that one, that's catchy. i'm a fanpire!'
bosko to mówi ;D

oluskaa

Uwielbiam ten tekst :D Zresztą jest tak mega pozytywną osobą ;) Pozazdrościć :)

ja zazdroszczę jej wyglądu; taka ładna i zgrabna. i wg mnie dobrze zagrała =D

Clémence Poésy jest brzydka. Moim skromnym zdaniem. Nie mówię, że ja jestem ładny etc. ale paszczury do telewizji nie powinny się pchać.
Nikki pasuje do roli Rosalie. :)
Oczywiście wg mnie. xD

ojejQQ

Ha :) I bardzo dobrze sądzisz - Clemence jest blee.....
Nikki jest naprawdę piękna ;)

ojejQQ

Clémence Poésy ma zbyt delikatną urodę jak na Rose. Przecież Rosalie to była zdecydowana, nie znosząca sprzeciwu wampirzyca! A Clémence ma jeszcze taką dziewczęcą urodę.

Rosie_

Bardzo dziewczęcą :) Cieszmy się że nie zaszły zmiany żadne :D

Emily Browning też by pasowała do tej roli

Blue_Paradise

Nikki nie było zachwycająca, moim zdaniem była zbyt "duża"...
na jej miejscu powinna znaleźć się Taylor Swift (to nie aktorka ale ten typ urody pasuje)

http://www.freewebs.com/life-is-what-u-make-it/TaylorSwift-01-big.jpg

Puar

Zbyt "duża" ?? No z tym to się totalnie nie zgodzę.. Ona ma idealną figurę - jak prawdziwa kobieta, a nie jak większość Hollywoodzkich aktorek, które nadają się tylko jako wieszaki do sklepów...

Kingusia_92

żegnajcie krągłości, witaj anoreksjo!

oluskaa

No chyba o to chodzi niektórym :/ Ale to chore ... !!

.lepiej jej w brązowych włosach.. w blond wygląda na 35 lat.. w ogóle to jestem w szoku, że tak staro wygląda - jest młodsza ode mnie o dwa lata o___O..

diana6echo

Jak dla mnie Nikki wcale staro nie wygląda. Naprawdę są gorsze przypadki..
Wszystko zależy od makijażu itd. Więc ciężko oceniać....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones