Typowy przedstawiciel współczesnych młodych aktorów grających w nudnych,słabych komediach romantycznych. Nijaki,słaby aktorsko,nudny i wrzucamy gdzie się da,bo młody i szalone 15-nastki pójdą na film z nim wraz z mamusiami. Taki poziom Macieja Musiała,Karolaka itp.
On w KAŻDYM filmie/serialu "gra" identycznie - ma takie same ruchy, mimikę, styl mowy... Może i z buzi ładny, 12-latki szaleją, ale to chyba za mało by go wszędzie promować...
Kolejny młodzik, który nie ma za grosz talentu, w każdym serialu/filmie/czymkolwiek "gra" IDENTYCZNIE, niezależnie od roli. W sumie to on nie gra, on występuje, jest sobą.
Gra teraz w Singielce. Nie potrafię do końca ocenić czy to jego postać jest aż tak irytująca, czy jego gra aktorska.. myślę jednak, że jedno wychodzi z drugiego
To brat mojego najlepszego przyjeciela więc nie jestem w stanie obiektywnie ocenić jego aktorstwa. Czy ktoś może podzielić się ze mną opinią na jego temat? Chciałabym wiedzieć co inni o nim myślą ^.^
Pierwszy film, żaden serial wcześniej, w tym wieku raczej nie można mieć ukończonej szkoły aktorskiej, a on gra dosyć niedalekoplanową rolę w filmie, który był tak reklamowany. Nie ukrywam, że też bym tak chciał, ale niekoniecznie w tym filmie.