Nikola TeslaI

powrót do forum osoby Nikola Tesla

Smutne, że teraz się uczy tylko o złodziejach pokroju Edisona

użytkownik usunięty

Dla mnie, obok Leonarda da Vinci. Jednak ten drugi cieszy się renomą, na którą zasługuje. Tesla zaś został gdzieś zapomniany.
O Edisonie słyszeć nawet nie chcę. :P

To dziwne że ktoś z Twoim nickiem tak twierdzi, zważywszy na to że Tesla był metafizykiem osobą która w swoich teoriach uznawała istnienie eteru, Boga i osobą której teorie wszyscy bogowie ateizmu tacy jak Einstein uważali i uważają za pseudonaukowe. Niestety dzisiaj guru nauki jest Einstein a nie Tesla, szkoda bo gdyby miał on takie warunki pracy jak ateiści świat byłby dzisiaj dużo lepszy

juras1073

Z tego co mi wiadomo, Tesla był ateistą: http://www.celebatheists.com/wiki/Nikola_Tesla

juras1073

Czy gdyby był chrześcijaninem, mówiłby że jest synem Peruna? Zastanów się nad tym...

juras1073

Tesla był wynalazcą,a Einstein fizykiem-teoretykiem.
To duża różnica.

juras1073

Tesla miał również dar jasnowidzenia. Bardzo skuteczny. To nie żadne bzdury.

juras1073

Einstein uwielbiał Teslę. Powiedział, na pytanie jak to jest być najmadrzejszym człowiekiem na świecie, nie wiem zapytajcie Teslę. I ateista czy nie, ateisci będą cytować jego słowa skierowane przekór Bogu a ja powiem to najsłynniejsze za Bogiem: Im więcej badam świat, tym bardziej wierze w Boga.

Tesla miał również dar jasnowidzenia. Bardzo skuteczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones