Nikolaj Coster-Waldau

8,3
25 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikolaj Coster-Waldau

Czy tylko mi wygląd i charakter tego bohatera przypominają postać Sawyer'a z Zagubionych odgrywaną przez Josh'a Holloway'a?
Czasami miałem wrażenie że to postać przeniesiona żywcem z LOST zwłaszcza w scenach (SPOILER!) gdy jest uwięziony w obozie Starków i następnie eskortowany przez babochłopa.

Filipt15

Zgadzam się w 100%, też mam takie wrażenia i aż zajrzałam na filmweba czy ktoś być może nie poruszył tego tematu.

IHeartDropDead

i to dokładnie w tym samym momencie serialu!

IHeartDropDead

Zgadza się, wyglądają wtedy niemal identycznie ;) Sawyera uwielbiałem, teraz nie mniejszą sympatią darzę Jamiego.

IHeartDropDead

myślałam, że tylko ja tak mam ;) i też w tym samym momencie. aż uśmiechnęłam się, gdy zobaczyłam ten temat :)

Filipt15

Ma dokładnie to samo na wpół roznbawione, na wpół kpiarskie spojrzenie i uśmieszek. Niby aż tak podobni nie są, ale ta jedna mina sprawia, że są niemal identyczni.

Filipt15

hehe, podbijam;) Losty moj ukochany serial, Sawyera tez lubilam bardzo w przeciwienstwie do Jaimego;d

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
redpinkbunny

ano :) choć jednak co Sawyer, to Sawyer... <3

Filipt15

hah! ja też! dokładnie też w tym momencie. Sawyer jest jedną z moich najukochańszych postaci ever, przez co, przedziwnie zaczęłam też lekko skłaniać się ku Jamiemu.. choć straszna z niego franca. ;)

nie_jestem_twoim_mezem

haha :) mam dokładnie takie same odczucia :)) Sawyer'a uwielbiam, do Jamie'go zaczynam się przekonywać :)

nie_jestem_twoim_mezem

Grę o Tron oglądam tylko fragmentarycznie dla Jaimiego :D Za to przejrzałam sobie książkę. Jaime nie jest taki zły na jakiego próbuje wychodzić. Szlachetność z niego wyziera, jeśli twórcy serialu będą się trzymać tego co jest w Pieśni Ognia i Lodu pokarze to jeszcze bardziej. Tak czy inaczej świetną ma rolę Nikolaj, nie jednowymiarową i bardzo mi się w niej podoba :)

Filipt15

Dokładnie to samo skojarzenie miałam. Te blond włoski spadające na czoło...

Tortuga033

Ja też :D od pierwszego momentu skojarzył mi się z wyglądu, a w późniejszych odcinkach zachowanie też to samo :D i bardzo się cieszę że jest taka postać :)

Filipt15

nie, raczej Prince Charming ze Shreka :D

spa2007

O właśnie:D Chciałam to napisac, ale widzę że nie tylko ja tak myślę:D

Filipt15

chyba więcej osób zwróciło uwagę na ich podobieństwo :)
damnnearpoetic.tumblr.com/post/41533249010/who-do-you-look-like-theres-somebody- you-look

Filipt15

to że oboje mają tygodniowy zarost i dosyć podobne fryzury to nie znaczy że są do siebie podobni. Twarze mają różne

Filipt15

miałam dokładnie to samo skojarzenie ;) chociaż może są do siebie bardziej podobni z charakteru czy po prostu ze sposobu bycia niż z wyglądu

Filipt15

bliźniacy normalnie,dwa super przysojniaki

Filipt15

Też to zauważyłam! :D

Filipt15

Tak, bardzo podobni, na początku myślałem, że to jeden i ten sam aktor tylko inna charakteryzacja ;)

użytkownik usunięty
Filipt15

Wysoki, przystojny, blondyn z włosami ok.20 cm, który jest bez honoru i kpi sobie ze wszystkich :P zgadujcie, chodzi o Jaime'ego czy Sawyera? :P

Wychodzi na to że baby kochają takich typów jak Sawyer i Jaimie. Panowie, dobra rada, nigdy nie przepraszajcie, nigdy nie pokazujcie słabości, zawsze bądźcie chamscy i dominujący. Zaraz wysypie się lawina protestów kobiet, ale wierzcie mi, podświadomość kieruje ich cyklem selekcji, piszą, że pragną romantyków ale tak naprawdę spełnione są tylko z jaskiniowcami :-) Jeśli jesteś miły, grzeczny, ułożony na 90% ojcem twojego dziecka nie jesteś ty lecz właśnie Jaime Lanninster.

killer83_2

Jaka lawina protestów, co prawda to prawda ;-) aż mnie to przeraża, że tacy bohaterowie podobają mi się najbardziej..
A Jaime i Sawyer są naprawdę podobni, tak samo pociągający<3

cookie22

Dlatego romantyk musi mieć przy kobiecie grubą skórę, a łajdak solidnego kija :-)

Filipt15

wiele razy myslalem o sawyerze gdy go ogladalem poza tym podobne "odkupienie" bohatera z czarnego charakteru.

Filipt15

Nie, Jaime Lannister nie jest postacią z serialu ale z książki. Nie ma nic wspólnego z Sawyerem, którego bardzo lubiłem w Lost. To bardzo różne postaci Sawyer to c..., nie jest mięczakiem, ale to wrażliwy twardziel. Jaime to morderca. Nie jest potworem, ale Sawyera zjadłaby na śniadanie, jako przystawkę.

Filipt15

podobny do Sawyera z Lost - z wyglądu i charakteru postaci - ale pierwsze co mi się skojarzyło to Książę z bajki ze Shreka :D

Filipt15

Mnie też się tak wydawało.

Filipt15

wykapany Sawyer :D

Filipt15

:)))))))))))))
właśnie dzisiaj miałam założyć taki wątek :)
starszy Sawyer z Lostów :)

irlandia28

Wyglądają jak bracia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones