Noah Andrew Ringer

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/976958/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":565,"rate":5.976991150442478,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,0
565 ocen gry aktorskiej
Noah Ringer
Noah Andrew Ringer (urodzony 18 listopada 1996 roku) jest amerykańskim aktorem znanym z filmu "Ostatni Władca Wiatru (2010)Ostatni Władca Wiatru", gdzie grał główną rolę - władcę żywiołów, chłopca o imieniu Aang. Rolę dostał dzięki otwartemu castingowi w Texasie. Wiadomo również, że zagra rolę Emmetta w filmie "Cowboys & Aliens", już słynnym z powodu obsady skrzącej się gwiazdami.
Ringer jest też młodym zawodnikiem taekwondo. W wieku 12 lat zdobył czarny pas pierwszego stopnia z ATA (Amerykański Związek Taekwondo) i potrafi władać różnorodną bronią orientalną. Jest członkiem klubu taekwondo, gdzie usłyszał o otwartym castingu do głównej roli w filmie "The Last Airbender" organizowanym przez Paramount Pictures. Na swoje przesłuchanie przysłał amatorskie video, gdzie przedstawił swoje umiejętności w sztukach walki. Przed podpisaniem kontraktu dla filmu "Ostatni Władca Wiatru" dołączył do Creative Artists Agency (CAA).
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 listopada 1996

miejsce urodzenia: Dallas, Teksas, USA

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych