Noah Ringer 

Noah Andrew Ringer

5,9
675 ocen gry aktorskiej
Noah Ringer
Noah Andrew Ringer (urodzony 18 listopada 1996 roku) jest amerykańskim aktorem znanym z filmu "Ostatni Władca Wiatru (2010)Ostatni Władca Wiatru", gdzie grał główną rolę - władcę żywiołów, chłopca o imieniu Aang. Rolę dostał dzięki otwartemu castingowi w Texasie. Wiadomo również, że zagra rolę Emmetta w filmie "Cowboys & Aliens", już słynnym z powodu obsady skrzącej się gwiazdami.
Ringer jest też młodym zawodnikiem taekwondo. W wieku 12 lat zdobył czarny pas pierwszego stopnia z ATA (Amerykański Związek Taekwondo) i potrafi władać różnorodną bronią orientalną. Jest członkiem klubu taekwondo, gdzie usłyszał o otwartym castingu do głównej roli w filmie "The Last Airbender" organizowanym przez Paramount Pictures. Na swoje przesłuchanie przysłał amatorskie video, gdzie przedstawił swoje umiejętności w sztukach walki. Przed podpisaniem kontraktu dla filmu "Ostatni Władca Wiatru" dołączył do Creative Artists Agency (CAA).
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 listopada 1996

miejsce urodzenia: Dallas, Teksas, USA

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

proszę. Wygląda okropnie!!!!!!

każdy jeden film w którym zagrał to gniot ;/

...to po pierwsze, a po drugie: ludzie jak możecie oceniać jego jako aktora skoro filmu z jego udziałem nie widzieliście?!

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ale jak nic wyrośnie z niego niezły aktor ;) Aż trudno uwierzyć, że jest ledwo ponad rok ode mnie młodszy :D