Okił Khamidow

5,2
494 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Okił Khamidow

Zaczął świetnie, kręceniem Fali Zbrodni, Kiepskich, nawet Pierwsza Miłość jak nie była jeszcze tasiemcem była spoko ... ale co się stało, że zaczął kręcić te kretyńskie programy typu Dlaczego ja ? No ludzie ... szkoda go... fajnie zaczął ale skończył tragicznie...

anex56

Fakt. Stare odcinki kiepskich były fenomenalne.Szkoda że teraz kręci takie gówna,no ale z czegoś trzeba godnie żyć.Kręci takie gówna bo to łatwy i duży szmal.

disco_man

Niestety masz racje, teraz to tak na siłe robią te nowe odcinki...

użytkownik usunięty
anex56

Nowe odcinki robi Patric Yoka, a nie Okił

komu jeszcze zrobiło się niedobrze po przeczytaniu tej wiadomości?

anex56

A jakby tego było mało, to ''Pamiętniki z wakacji'' wracają na antenę po rocznej przerwie. Widać widzowie się stęsknili.

LTE

Cóż, w takim społeczeństwie przyszło nam żyć, trzeba to tolerować.

anex56

Mam ocenione praktycznie wszystkie jego produkcje serialowe (nie miałem okazji jedynie obejrzeć biura kryminalnego). Średnia wychodzi dość niska, bo jedynie 2,5 i pewnie gdyby nie Kiepscy to byłoby jeszcze niżej.
Tak poza nawiasem, to Kiepscy kiedyś, kiedyś były fajnym serialem, ale od dłuższego czasu zostaje jedynie niesmak. Ogólnie rzecz biorąc nie ma ten reżyser żadnego dzieła godnego uwagi (poza starymi Kiepskimi).

lukasz12548

A Fala zbrodni? To dopiero był serial. Fakt, że ostatnie dwa sezony były słabe, ale za to pierwszy i drugi... gdyby na nich zakończyli produkcję, dałabym 10
Co do Kiepskich, to nie podzielam zachwytu wielu osób. Może początkowe odcinki jeszcze były niezłe, ale obecne napawają mnie niesmakiem

Raven_86

Khamidov tylko reżyserował 1 sezon Fali zbrodni i dużo osób twierdzi, że 1 sezon jest najsłabszym ogniwem, bo dużo tam jest niedociągnięć i denna fabuła, jeżeli chodzi o budrysa praktycznie nic na niego nie mieli a dał się zniszczyć, Jakby zwrócił się do kolegów to by go z tego wyciągnęli. Chociaż mogę powiedzieć, że 1 odcinek był mega.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones