Olga Frycz

4,8
3 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Frycz

Jak ją widzę, to bierze mnie irytacja. Co za flegmatyczne drewno. Chodząca tragedia....

kwiatuszek_5

No ja to trochę inaczej widzę: właśnie jej siła polega na tym, że w odróżnieniu od swoich ekspresyjnych partnerów z planu unika "przeaktorzania". Nie uległa modzie na teatralizowanie planu filmowego, gestykulowanie jak w kinie niemym, itd. Czytałem pewien czas temu o grzechu wielu aktorów polegającym na tzw. "postaciowaniu": kiedy trzeba podnieść głos oni wrzeszczą, kiedy trzeba coś zjeść - oni żrą, itd. Ale do rzeczy: Frycz jest flegmatyczna, ale w nie przeszkadzający mi sposób. Nie jest może wirtuozką profesji aktorskiej, ale uważam, że na ekranie prezentuje się w sposób całkiem naturalny i niewymuszony.

cedwa

mam podobne odczucia. wydaje się bardzo sympatyczna, nie zraża do siebie, jest moze troche flegmatyczna ale i tajemnicza, naturalna. bardzo podobala mi sie jej role we " Wszystko co kocham "

b4rt3k0pl0

Problem w tym, że jeżeli na tle uznanych aktorów o ekspresyjnej naturze gry trafia się taka jedna, która gra znacznie mniej ekspresyjnie - staje się sztuczną, gdyż nie adaptuje się do roli i scenografii. Jest więc sztuczna - takie są fakty, nie gust.

Wilkolak_Autograf

obok faktów nawet nie stało to co piszesz, to tylko twoje prywatne, subiektywne wyobrażenie

marek_rozbicki_mr

Subiektywne by było, gdybym powiedział, że nie lubię jej lub jest brzydka itp. To, że ktoś słabiej prezentuje emocje, na tle innych jest zjawiskiem wprost zauważalnym dla niemal wszystkich, z wyjątkiem osób, które wmawiają sobie usilnie co innego lub mają zaburzenia społeczne i empatia jest dla nich wypaczona. To czysty obiektywizm, a nie dobro i zło - psychologia. Zaś z punktu socjologicznego, nie bez powodu ta aktorka ma ocenę poniżej średniej. A w sprawie sugestii oceną większości, ludzie bywają emocjonalnie otępiali, lecz nie jest ich większość; jednak mają tendencję do częstego rzucania się w oczy.

kwiatuszek_5

Hejterstwo w natarciu żenada

giovanni50

Twój komentarz to żenada, hipokryto :)

kwiatuszek_5

mam tak samo jak widzę Małgorzatę Kożuchowską, aż mnie mdli jak widzę ją w jakimś filmie i jeszcze u boku okropnego Karolaka.

użytkownik usunięty
kwiatuszek_5

Ma śliczne piegi

kwiatuszek_5

Jest ładna i ma sympatyczną twarz....gdyby tylko się nie odzywała - flegmatyczna, znudzona, zagubiona, jakby chodziła we śnie....

kwiatuszek_5

Jest jedną z najbardziej naturalnych aktorek . Nie gra na siłę , jest wg. mnie (oraz wielu osób które znam) bardzo ładną dziewczyną , te piegi są tak urocze że napatrzeć się nie mogę:D Jak czytam niektóre komentarze na forum na jej temat to rzygać się chce. Dobrze że WY wszystkie tak oczerniające Olgę jesteście tak przepiękne i bez wad :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones