Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Oto co mówi na temat swojego chłopaka Orlando Blooma australijska modelka Miranda Kerr:
"...ma o nowym ukochanym jak najlepsze mniemanie.

- Jest kochany - zapewniła na łamach magazynu "People". - To wszystko, co powiem. Jest naprawdę kochany.

Kerr zdradziła również, że z Bloomem łączy ją zainteresowanie buddyzmem.

- Praktykuję buddyzm japoński - wyjaśniła. - Jego sedno to praktyka spokoju.

Orlando Bloom praktykuje buddyzm od roku 2005, kiedy wziął udział w ceremonii inicjacyjnej w Berkshire. Podczas uroczystości gwiazdor otrzymał Gohonzon- zwój z tekstem spisanym po chińsku i w sanskrycie".

Ale jej zazdroszczę chłopaka...

Euhenia_2

Ładnie się wypowiedziała o Orlando, a on sam też potrafi ładnie wypowiedzieć się o kobietach, z tego co wiem, potrafi je naprawdę dobrze traktować. W zagranicznej Wikipedii znalazłam taki cytat:
"I'm quite sensitive to women. I saw how my sister got treated by boyfriends. I read this thing that said when you are in a relationship with a woman, imagine how you would feel if you were her father. That's been my approach, for the most part."
Oraz: "I did send a girl a plane ticket, asking her for a visit, I guess that's quite romantic."
Gdzieś jeszcze mówił coś, że lubi przebywać w towarzystwie kobiet i uwielbia ich pogodę ducha.

Fajny gościu :D

koa222

Dzięki za cytat. Prawdziwy z niego dżentelmen :-)

Euhenia_2

Orlando chyba na serio chodzi z tą całą M. Kerr. Ostatnio bardzo dużo czasu ze sobą spędzają i nawet widziano Orlando z Mirandą i jej mamą, jak wychodzili z muzeum z Los Angeles. Wydaje mi się, że może to być bardzo poważny związek skoro przedstawiony został jej rodzicom(no przynajmniej mamie). Popatrzcie na zdjęcia:
http://justjared.buzznet.com/?s=orlando+bloom

Euhenia_2

Aha, myślałam, że nie są już ze sobą od kilku tygodni i po tym, co Kerr o nim mówiła.. A tu rzeczywiście widać, że coś może wyjść z tego "związku".
Dzięki za wiadomość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones