Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Kurcze, dla mnie to aktro jednej roli. Niesamowicie podobał mi się we Wladcy Pierscieni jako Legolas. według mnie stworzony do tej roli. Tak własnie wyobrażalam sobie Legolasa czytając książkę. Natomiast jako np Will w Piratach, czy w Troi nie przypadł mi już do gustu. I nie jest to kwestia, że to zły aktor - bo jest dobrym aktorem, gra dobrze. Nie wiem czego mi w nim brakuje, ale to wręcz denerwujace jest. :)
Bo aktor dobry, gra na poziomie, a wkurza mnie i nawet nie umiem stwierdzić dlaczego... Tylko jako Legolas mnie zachwyca. Okropne uczucie.

attra

Mam identycznie :)

attra

Przecież to młody facet, dopiero startuje na poważnie. Legolas to jego wielki sukces, czekajcie na inne, a pojawią się. Wg mnie kreacja w 'Piratach' też jest spoko:). On dopiero zaczyna:), cierpliwości:).

attra

No ja też tak odczułam, byłam zachwycona nim w roli Legolasa... w "Piratach" dużo mniej... za to po zobaczeniu "Troi" znowu troche lepiej go postrzegam nie wiem dlaczego tak się dzieje ;) Ale jestem otwarta na dalsze z nim filmy jak najbradziej :) i ciekawa wręcz:P Wiec po "Troi" postanowiłam, że chyba wezmę się za jego filmografię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones