Oscar IsaacI

Óscar Isaac Hernández Estrada

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/511613/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":37634,"rate":7.794866344263166,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/511613/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":180,"rate":7.711111111111111,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/511613/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":11,"rate":7.363636363636363,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/511613/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":6.5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,8
37 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oscar Isaac
  • Widziałem z nim 3 filmy (Drive, Gwiezdne Wojny i X-men'ów), a i tak nie powiązałem wgl. tego gościa z żadną z nich.
    W każdym filmie jest inny i to się bardzo ceni

• Waterlooo No tak, szczególnie w Drive się wykazał swoją mimiką, a po xmenach to już w ogóle się dziwię, że nie zapamiętałeś jego twarzy

• Waterlooo ex-machina i annihilation ostatnio to też ten sam gość

• Maverick_2 Uwielbiam gościa, a w Ex Machina rozpoznałem go po napisach końcowych :D

• DFManew999B Ja to samo!

• ewel04 Ewel no ja to samo

• Waterlooo mam ten sam szok...
    chyba po 4 filmie sprawdzam z ciekawości co to za aktor a to za każdym razem ten sam...
    what is it ? :P

• adeq84 ten frapujacy moment, nie? :D
    Jest utalentowany i świetnie wczuwa się w rolę. Za każdym razem coś nowego

• myraspberry Reasumując bardzo ciekawy aktor

• myraspberry za każdym razem to samo, drewienko takie, które na siłę jest hypowane

• moscu Cóż jeżeli każdy aktor byłby tak drewniany, to byłoby naprawdę dobrze - Zwłaszcza to jak zagrał w ''Pięciu z Balibo'' pokazuje że drewienkiem nie jest ;)

• Waterlooo Dokładnie

• Waterlooo Dokładnie to samo sobie pomyślałam :) Świetny był w „To właśnie życie” Wczoraj widziałam go w „Potrójnej granicy” i byłam w szoku jak rożny był w tych dwóch filmach

• Waterlooo Z jednej strony tak i to na pewno może być zajęta. Natomiast podzielę się moimi odczuciami, a mianowicie, pierwszy raz jakoś świadomie zwróciłem na niego uwagę w Ex Machinie. Nie pamiętam, czy wcześniej widziałem z nim jakiś inny film (może tak, nie kojarzę) i w tymże filmie, ogolony prawie na łyso, w okularach i z pokaźną brodą, miał tak inny wizerunek od najczęściej posiadanego, że bardzo dziwnie mi się go ogląda od tamtego czasu, a widziałem go m.in. w Gwiezdnych Wojnach, Potrójnej granicy, Anihilacji, To właśnie życie, w X-menie, w Suburbiconie i za każdym razem, jak bumerang powraca to, jak wyglądał w Ex Machinie i ciężko ciągle mi połączyć to, że to ten sam aktor :D
    Ogólnie też mam wrażenie, że tamta rola po prostu była też najciekawsza i najbardziej charakterystyczna, jaką miał (oczywiście opierając się na tych, co widziałem).

Gdy oglądałem go ostatnio w Skywalker, to miałem wrażenie, jakby to był jakiś zupełnie mało znany aktor, wytrzaśnięty niewiadomo skąd ;)