Patrick WilsonI

Patrick Joseph Wilson

7,7
33 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Wilson

Fajny z niego facet jest :-)

użytkownik usunięty

Zazdroszcze jego zonie... Gdzie takiemu np. Dorocinskiemu czy Szycowi do przystojnego Amerikanina takiego jak Patrick... Ach...

No co jak co, ale Szycowi daleko do niego! Ale już Dorociński? Myślę, że gdyby urodził się w Stanach (Martin jakiśtam :D) i tam robił karierę jako aktor to by laski za nim szalały :)

użytkownik usunięty
Phony

Zartujesz, chyba... Tam jest tylu przystojniakow, ze taki Dorocinski najwyzej na kelnera by sie nadawal...
Porownaj sobie jego i np. takiego Jona Hamma! Jest roznica i to spora...
Niestety, polscy faceci rzadko kiedy sa naprawde przystojni...

Kwestia gustu, mi się Jon Hamm nigdy nie podobał i nie rozumiałam zachwytów nad jego osobą :)
Moim zdaniem Dorociński wygląda całkiem-całkiem, choć nie jest w moim typie.

użytkownik usunięty
Phony

Moze i tak, nie mnie oceniac... Ale ja osobiscie zrwracam uwage tylko na przystojnych facetow, trudno, pewnie jestem plytka, ale tak jest, nie inaczej. Dla mnie np. taki Shia Laboeuf (czy jak mu tam) jest totalnie aseksualny. Ale wiem tez, ze ma fanki.

tak, jestes plytka

użytkownik usunięty
Holek94

I mowi to gościu z takim zdjeciem?? :)

co ma to do rzeczy? o0
lol najpierw kobieta mowi ze "trudno pewnie jestem plytka" ktos przyznaje jej racje a teraz probuje zaprzeczyc xD

użytkownik usunięty
Holek94

A kto powiedział ze zaprzeczam?? :)

Zobacz jaka to niesprawiedliwosc, kazdy facet - Polak, twierdzi, ze najpiekniejsze sa Polki, a wy nam tak odplacacie, sorry, ale musisz byc pusta.

Phony

Zgadzam się, z Szycem to nie ma co porównywać, ale Marcin Dorociński to także bardzo przystojny facet, ale przede wszystkim świetny aktor, czego o Szycu niestety powiedzieć nie mogę

milo... bo moj facet jest do niego podobny :)

użytkownik usunięty
marajka

No to szczesciara z ciebie :)

:)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
phil_anselmo

Taa, a ty pewnie odwracasz głowę, kiedy próbują zrobić tobie dobrze... :)

Oj fajny, fajny masz rację po filmie małe dzieci i zabójcza pułapka tak zaczął mi się podobać iż zastanawiałam się jak mogłam wcześniej go nie zauważyć. Dosłownie co widzę, z nim jakimś film od razu myślę " drugi aktor którego mogłabym zgwałcić" haha tak może to szalone, ale wydaję mi się strasznie męski a zarazem jakiś niewinny i dobry. To chyba, przez te rolę w małych dzieciach.
Po prostu to co teraz napiszę będzie infantylne, ale chyba na długo pozostanie w moich fantazjach.

użytkownik usunięty

Dorociński zapewne płacze w obie garści, że takie utalentowane i urodziwe cudo jak Ty wydało ostateczny werdykt. Tak na serio, to z tego co widzę na Twoim zdjęciu, to gdy już ci się trafi w życiu chociaż taki Szyc, to trzymaj się go kurczowo za nogawkę, bo inaczej pozostanie Ci tylko mruczek i lody czekoladowe:)

użytkownik usunięty

Ha ha, nie dzięki - nie lubię słodyczy (i bardzo się sobie podobam), co widać na zdjęciu :)

użytkownik usunięty

A nie widać, że nie lubisz słodyczy. Bez urazy.

użytkownik usunięty

Sorry, ale nie widziałeś mnie całej - to, że mam okrągłą buzię nie znaczy, że jestem gruba (wręcz przeciwnie) - i trzeba być naprawdę uwstecznionym, żeby oceniać kogoś na podstawie twarzy.
Ale jak widać kompleksy ciebie samego cisną - lepiej pokaż swoją fotkę, to ocenię :)

użytkownik usunięty

Trzeba być "uwstecznionym", aby oceniać aktora według jego aparycji. Moją fotkę przecież widać, ale i tak mam wylane na Twoją opinię:)

użytkownik usunięty

I wzajemnie :)

Rozumiem, że do tej uwstecznionej grupy ludzi sama siebie zaliczasz, bo parę postów wyżej wspomniałaś, że zwracasz uwagę tylko na przystojnych facetów. Smutne...

Ale wystarczy zobaczyć jej całe zdjęcie na profilu. Nie jest gruba, chociaż pewnie ma oponę na brzuchu. Jest po prostu nieurodziwa. Trochę jak taki spaniel wygląda :) Właśnie to jest najśmieszniejsze, że takie średnie (delikatnie mówiąc) dziewczyny wypowiadają się krytycznie o wyglądzie innych. Oczywiście to nic złego, każdy ma prawo do oceny. Tylko to po prostu zabawne. Dorociński kijem by jej nie tknął. Wilson kto wie, może po pijaku, słaby z niego aktor (znaczy niedoceniony), więc pewnie by się skusił na taką "miss". A dlaczego nie mam zdjęcia w profilu? Bo w odróżnieniu od autorki zdaję sobie sprawę jak wyglądam, jestem zwyczajny, a Steewe jest fajny. Też mogłaby coś fajnego wrzucić, a nie swoją fotę.

Ej, ej. Szyc to potwór. Mały, grubawy, rudawy i z kobiecym głosem. Ale Dorociński to prawdziwe ciacho.

Sighma

potwierdzam! :D poza tym Dorocińskiego śledzę na fejsie, i jego działalność poza aktorstwem jest bliska moim obszarom zainteresowań (włączanie się z poszerzanie wiedzy o autyzmie) za to taki Szyc... wszędzie gra coś podobnego do siebie - cwaniakowatego 'warszafiaka' ;/

użytkownik usunięty

Szyc ci się nie podoba? Ale że co? Ma za małe cycki? :D

zdajemy sobie sprawę że co niektóre Polki oceniają facetów po narodowości a nie po ty jakimi są i jak wyglądają ale na szczęście tylko wy takimi płytkimi kobietami jesteście.

użytkownik usunięty
damianolek3

Tyle że ja jestem pół Polka , wiec nie mam typowej polskiej mentalnosci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones