Paul Adelstein

7,2
4 315 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Adelstein

Kellerman przystojny?

użytkownik usunięty

Ogólnie to podoba mi sie, ale jak nie jest w garniaku tylko pod koniec II serii w luźnych ciuchach.. dżinsy itp. okularki czarne i lekki zarost :] Szczerze to nawet go polubiłam, tylko nie wiem czy on umrze czy nie? bo to do konca nie wiadomo.. jedi twierdza ze tak jedni ze nie, a jeszcze inni na róznych stronach pisza ze w III serii sie przekonamy..

hehe no Paul jest mega ;D
ano w 2 seri to wszystko się może zdarzyć , ale ogólnie to równiez jestem tego zdania że przezyje on ;D jakby zginął to by pokazali to, byc może sami nie wiedzą co będzie z Kellerman`em. . .;]

użytkownik usunięty
asiunia1214

tylko że jak ma być 6 albo nawet i 7 serii to wszystko sie moze z nim zdażyc :]

Oczywiście,że Kellerman jest przystojny.Chyba w to nie wątpisz;P Ale masz rację,kiedy ma lekki zarościk,dłuższe włoski i luźne ciuszki.Wtedy jest mega,mega słodziak:D

I mam nadzieję,że nie umarł,bo to by była ogromna strata dla całego serialu:(Myślę,że jednak nie,bo raczej by wtedy pokazali jego ciało,a tak mamy zagdkę.Nie mogę się już doczekać trzeciej serii(mam nadzieję,że będzie z Paulem.

użytkownik usunięty
Madzia_70

Ja też sie nie moge doczekac 3 serii! a najgorsze jest to ze mam cos z kompem i nie moge odtworzyc [ale oczywiscie juz ogladała] 2 serii ;/ no i pierwszej tez.. lubie ogladac to kilka razy i do tego bloga prowadze.. chetnych zapraszam www.prisoon-break.blog.onet.pl

A mi sie Paul podoba i w garniaku i tak jak jest w II serii...
Moim zdaniem nie umrze, ale to się jeszcze okaże.

Madzia_70

Całkowita racja.

A co do wyglądu.... Słodziutki, przystojniutki i co najważniejsze jaki wzrościk... Boski misio

Madzia_70

Niom i to nawet nie jedna osoba, tylko parę :D

Sara_Kellerman

Nie umrze. Gdy "zaatakowali" furgonetkę to on ich przywitał "Długo wam to zajęło" czy coś takiego. To by było głupie. :P

użytkownik usunięty
cxass

No ale wiesz może chciał urzeć żeby nie spędzić reszte życia za kratkami.. i przed strzelaniem powiedzial coś takiego: 'We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzykucyjny uważano za honor.. Największym męstwem był uśmiech w momencie strzału..' i się uśmiechnął jak przybyli.. jednak wierze ze będzie żył, jakos to bardziej do mnie przemawia ;)

Kellerman jest zawsze boski. Jestem jedyną osobą w moim otoczeniu, która kochała Kmana od pierwszego pojawienia się w serialu i kocha do samego końca xDDDD

Noo Paul był/jest jedną z najleprzych postaci w PB ... prawie najbardziej go lubie ,tylko Bagwella wole :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones