Paul McCartneyI

James Paul McCartney

7,8
946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul McCartney

Żeby w tym wieku tak sobie dawać radę na scenie, szacunek :)

Rena39

Oj, na szacunek zasługuje i to zdecydowanie... Sama byłam na jego koncercie całkiem niedawno i na prawdę należy mu się podziw.

martar

Oglądałam sobie filmiki z jego koncertu w Warszawie (na tym występie byłaś?) i naprawdę zapewnił swoim fanom 3 godziny świetnej zabawy, jestem pod wrażeniem :)

Rena39

Tak, właśnie na tym :D Widać po nim, że kocha koncertować.

martar

Żałuję, że nie poszłam na ten koncert. Może to ostatnia okazja żeby usłyszeć Paul'a w Polsce ? Kto wie, przecież chłopina nie staje się młodszy. A jakie miałaś miejsce, na płycie czy trybunach ? :)

Rena39

Eee, wiesz, wydaje mi się, że on tak bardzo lubi robić to co robi, że póki tylko zdrowie mu na to pozwoli (oby długo) to będzie koncertował.
Na trybunach ;) Chciałam w pierwszym, albo drugim rzędzie płyty, ale sam dojazd do Warszawy był sporym wydatkiem (mieszkam na południu), więc musiałam zadowolić się miejscem na środeczku trybun ;) Ale absolutnie nie żałuję, że pojechałam i jeżeli jeszcze będzie okazja to wybiorę się znowu.

martar

Pewnie z tych trybun był ładny widok na akcję z kartkami podczas Hey Jude ;)
Mam nadzieję, że sprowadzą jeszcze do Polski Paula, ten człowiek to żywa legenda muzyki :)

Rena39

Jasne, że był dobry widok. Z resztą sama uczestniczyłam w tej akcji i chociaż siedziałam daleko to i tak atmosfera była niesamowita... Rozmawiałam z całkowicie nieznanymi mi osobami i wcale nie czułam się dziwnie, przy wchodzeniu na stadion kilka osób zaczęło śpiewać piosenki Beatlesów... Na prawdę wyjątkowe chwile :)
A Ty jesteś fanką samego Paula, czy Beatlesów jako całości też?

martar

Bo muzyka łączy ludzi, na koncertach nieznajomi nie są do końca obcy :)
Lubię sobie posłuchać czasem The Beatles. Mam dla nich ogromny respekt, byli inspiracją dla dużej ilości artystów i chwała im za to :)

Rena39

Jak pięknie napisane :D

martar

To słowa płynące prosto z mego nasiąkniętego muzyką serca ;D

Rena39

Haha, no tak :)
A czego jeszcze słuchasz, jeśli można spytać? Ja niestety obracam się w gronie osób, które niezbyt lubią muzykę z lat 50, 60, 70-tych. :D

martar

Słucham nieco nowszej muzyki niż Ty (lata 80 i 90 ;P).
Jak chcesz, to możemy podyskutować na priv żeby nie robić offtopu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones