Oglądam właśnie 2 sezon Stranger Things i tak patrząc na jego twarz myślałem sobie "Kurczę, ale wkurzająca twarz, skąd ja go kojarzę" i potem sobie przypomniałem, że przecież grał on w Obcym 2, gdzie właśnie grał takiego wkurzającego gnoja. Przez tę rolę nie potrafię patrzeć na niego inaczej niż z lekką irytacją xD
Pisanie, że jest aktorem jednej roli ( a właściwie rólki), albo że zostanie zapamiętany jedynie z roli gnojka w Obcych, to gigantyczne nieporozumienie i ignorancja. Ja rozumiem, że nie da się zaznajomić z każdą rolą czy pracą wszystkich aktorów, ale nie twórzmy jakichś idiotycznych opini tylko dlatego, że nie znamy...