Paula Solvak

6,6
83 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paula Solvak

Z taką to mógłbym nawet chodzić :-)

użytkownik usunięty
Pietro_8

moze i ladna, ale w Klasie to klasy nie pokazala. Niby chciala byc z Kasparem, ale jak tylko cos sie dzialo to sie go wyparla. Powinna byc przy nim, pomoc mu, namowic swoich znajomych do pomocy - wtedy na pewno nie doszloby do takiej sytuacji!

tyle ze nasza klasa to byl film. nie widzialem go ale skoro mowice o jej roli to znaczy ze jednak pokazała klase

duende_2

Jak dla mnie rola drugoplanowa z klasą :) Zagrała jak powinna. Dla mnie rewelacyjnie. Zapowiada się kolejna światowa gwiazda!
W klasie tak już jest, że ktoś jest liderem i albo jesteś z nim, albo jesteś tym 'innym' Thea miała wybór albo być z Kaspar'em i stać się celem kolejnych wygłupów. Stoczyć się w hierarchii klasy na dno, albo się wyrzec swojej miłości dla ratowania swojej pozycji, która już i tak była zagrożona, po tym liście w klasie: "Thea, kochasz cwela?"
Miała własny wybór który zadecydował o wszystkim.

w_rosinski1

moim zdaniem to ona go wcale nie kochała . chyba jej sie podobał - no przynajmniej tak sie zachowywała - jakby wcale jej na jemu nie zależało. a on taaaaki śliczny !! debilka . jest prawdziwym bohaterem mijając ostatnią scenę filmu.

w_rosinski1

"W klasie tak już jest, że ktoś jest liderem i albo jesteś z nim, albo jesteś tym 'innym'"
Owszem masz rację było z 10 osób na 2 osoby , gdyby Thea poparła Kaspara to by było 9 osób na 3 , za Theą mogły by pujść jej koleżanki..
Rozumiesz o co mi chodzi?
Andersik w końcu mógłby zostać tym "innym".
A tak wogóle to Kaspar na solo by go najebał.

JAiMOJEaLTEReGO

Ale wy pierdoły gadacie. Ona jest tylko aktorką więc zagrała tak jak to było w scenariuszu. Nie miała żadnego wpływu na fabułę.

HlTMAN

hehe :D
co prawda to prawda;] ludziska troche sie zapędzli ;p
fajna laleczka nie powiem ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones