Paz de la Huerta

6,4
1 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paz de la Huerta

Na starych zdjęciach widać, że jest rudzielcem i ma wąskie usta. Miała bardzo dziewczęcą, oryginalną urodę. Ale postanowiła zrobić sobie z ust odbyt pawiana oraz przemalować sobie twarz na brązowo. Nie, nie, nie...

jakubzmijzielina1

Usta spuchnęły jej od pracy u czcigodnego Weinsteina

użytkownik usunięty
StalowyGigant

StalowyGigant - sama prawda :)

Przykre, że teraz ta kobieta oczernia człowieka, który był dla niej niemal ojcem... . Kobietom nie można ufać, zazwyczaj przez ich knowania cierpią niewinni mężczyźni poddani przez społeczeństwo ostracyzmowi.

StalowyGigant

niestety jak widać gołym okiem, ze sprawą Weinsteina i podobnymi jest tak samo, a mianowicie największymi po latach ofiarami okazują się być te kobiety, które albo nie należą do pewnego grona wybranych, czołówki co do nagród, gaż i pierwszeństwa w pożądanych rolach (ciekawe, prawda, przypadek? ;] :P

jakubzmijzielina1

Ruda raczej nigdy nie była, pewnie się zafarbowała, jak to kobieta, ale usta miała dużo ładniejsze https://vignette.wikia.nocookie.net/boardwalkempire/images/c/cc/Paz_de_la_Huerta .jpg/revision/latest?cb=20121211122128&path-prefix=es

użytkownik usunięty
jakubzmijzielina1

Widziałem ją na filmie o Wildsteinie. Współczułem jej, pomyślałem biedna kobieta, ma już mocno po 50-ce, walczy skalpelem o ostatni promień hollywoodzkiej "młodości" i jeszcze jej sprawa z rzeczonym wieprzem ciąży na psychice. Sprawdziłem ją potem w necie i się okazało, że ma 35 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones