Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Widać, że ma charakter, świetnie wygląda, ale to za co najbardziej ją lubię to metoda żeby zawsze mnie rozbroić. Wystarczy, że tylko pojawi się na ekranie z tą swoją niespotykaną manierą aktorską i akcentem a la.... Danny Trejo, i zawsze twarz wykrzywia mi uśmiech. No i zrealizowała też moje niespełnione marzenie - rzucić budę na poziomie ogólniaka, brava brava :) Włączyłbym ją w sumie do swoich ulubionych, ale tych paru filmów Almodovara nie mogę podarować (sory tía buena, ale ten maricón to zdecydowanie nie moja bajka).

Picu

Kazdy hiszpan/hiszpanka ktory mowi po angielsku ma taki akcent. Mi sie nawet podoba taki akcent :D a Penelope jest świętną aktorką.

Picu

Ta jej "hiszpańskość", jeśli chodzi o manierę i akcent, to akurat coś, co mnie u niej wkurza, ale lubię ją, nie jest taką złą aktorką, za jaką wielu ją uważa, a do tego jest naprawdę piękna, mimo że na tym zdjęciu wygląda obrzydliwie.

Faktycznie szkoda tych jej występów u Almodovara. Ponoć odrzuciła rolę w "Skórze, w której żyję", a to (obok zadziwiająco dobrego "Matadora") jeden z nielicznych filmów tego idioty, który da się oglądać. Prawdę mówiąc, nie dziwię się jej, bo roli Very żadna normalna kobieta by nie przyjęła, tylko ta jakaś nawiedzona, co "u Pedra mogłaby nawet krzesło zagrać" czy jakoś tak.

Na razie nie oceniam osób, ale nie wydaje mi się, by tych parę występów wystarczyło, żeby nie włączać jej do ulubionych...

Deray

He, !!! bo pęknę. Tekstów takiego durnia nie widziałem w sieci w życiu. Chyba się upiłem bo nie dowierzam, że są aż tacy kretyni na tym świecie ! No chyba, że to sen.

ravrav4

Przyznam, że to hejtowanie Almodóvara jest dosyć zabawne. : ) Nie ma co się unosić, nawet kretyni mają prawo do własnego zdania. Niech piszą. ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones