Peter BrookI

Peter Stephen Paul Brook

7,6
38 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Brook

Największy reżyser na świecie. Dziwie się że nikt się jego osobą nie interesuje w tym portalu. Świadczy to o waszym laickim podejściu do sztuki. Nawet niema tu jego zdjęcia to jakaś kpina. Musze się zająć tą stroną.

Voytek

Znaczy, że co ...? Najwyższy, najcięższy zarazem?
Mówiąc szczerze nie wiem na czym ta jego najpostura, czy najpozycja ma polegać. Uważam go za większego scenarzystę, aniżeli reżysera.

Voytek

może dlatego że to przede wszystkim reżyser teatralny?!

Voytek

nie wiem na jakiej podstawie tak uważasz, oglądałam tylko lord of flies i sorry ,ale tragiczna ekranizacja, nie broni się z żadnej strony.

dupa_z_dupy

dla mnie Lord of the Flies było świetne, jednak nie widziałam innych jego dzieł. Muszę nadrobić koniecznie te zaległości, a co do głównego wątku - szczerze powiedziawszy Brook nie jest być może na tyle znany w przeciwieństwie do reżyserów, którzy są prezentowani w TV. Ja osobiście poznałam LOTF właśnie przez telewizję, jednak było to bardzo, bardzo dawno temu i nie spotkałam się od tego czasu by pojawił się powtórnie w telewizji publicznej.
Jedyne co mogę powiedzieć to to, że władcę much warto jest obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones