Peter MensahI

Enzo Patnogon

7,2
5 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Mensah

Szkoda , że tak późno zauważony ... stworzył dwie kreacje , które przeszły do historii filmu ;) wiadomo ;
-W spartacusie
- 300;)

plaZmus92

Hmm, nie wiem czy rolę w 300 można nazwać historyczną kreację biorąc pod uwagę, że wystąpił chyba w 1 (dawno oglądałem ten film) scenie. Scena sama w sobie jest może historyczna i chyba najbardziej zapada w pamięć z tego filmu, ale świetną kreacją bym tego nie nazwał jeżeli postać jest dla nas praktycznie anonimowa i niewiele o niej się dowiadujemy.. :), pozdrawiam. P.S. co do Spartacusa muszę się zgodzić, że wyjątkowo dobrze dobrany aktor.

Pan__Cogito

ale to też trzeba umieć :) w 300 pojawił się na kilka minut a wszyscy widząc go mają w głowie "THIS IS SPARTA!!", i ciężko odmówić mu faktu, że do historii tą sceną wszedł :)
i co z tego, że postać anonimowa, jego rola było spaść w otchłań a to zrobił koncertowo :)

Kasiek_haz

Z tym sie trzeba urodzić. Patrze na niego i widze wojownika. ;)

Kasiek_haz

Dokładnie ! ;D Ale mi bardziej chodzi o jego niezwykłe - ,,This is madness !!,, ;P

plaZmus92

Kreuje jedną z lepszych postaci w Spartacusie! W każdej z części jest rewelacyjny

użytkownik usunięty
plaZmus92

nie żartuj. 300 nikt nie będzie za 10 lat pamiętał.

Cóż .... przekonamy się za dziesięć wiosen ... Ale zauważ , że mimo iż od premiery minęło już trochę czasu to dalej film jest w miarę popularny . Wg mnie tu akurat nie będziesz mógł zaprzeczyć .

użytkownik usunięty
plaZmus92

trudno mi się wypowiedzieć, czy jest popularny, bo w moim gronie przyjaciół przypuszczam, nikt go nie widział. film wielkich walorów nie ma, lecz zapewne ma swoje grono wielbicieli, tak jak ma takowe serial Spartacus, etc. Mówiąc o 10 latach miałem na myśli, że wkrótce nikt nie będzie brał pod uwagę tego filmu jako dzieła sztuki, bo takowym się nie okazało. Ale oczywiście nie chodzi mi dokładnie o 10 lat, czy 9 czy 15. Całkiem możliwe i prawdopodobne, że za 20 lat będzie pamiętany przez tych, co go przeżyli jako oświecający. Nie to miałem na myśli, a jedynie, że to kicz siekierą ciosany. Dlatego tak napisałem. Ale niech się podoba niektórym, czemu nie. Pozdr,

Siekierą ciosany ;D Dokładnie , nie jest to dzieło sztuki, tu się z tobą zgadzam . Ale solidnie wykonany kicz , z ciekawymi scenami batalistycznymi , który jednak przebił się do pamięci widzów . Pozdrawiam .

plaZmus92

chciałbym mieć taką sylwetkę jak on w jego wieku.
co ja gadam, chciałbym mieć w wieku 30 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones