Philip Seymour Hoffman

8,1
35 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

nie wiem, czy 5 obejrzanych przeze mnie filmów z jego udziałem, to nie za mało, aby go ocenić.

Zależy jakie to filmy. Ja mam zasadę że muszę oglądnąć co najmniej 3 filmy w których aktor zagrał znaczącą rolę żeby go ocenić.

użytkownik usunięty
neo_angin

Wg mojej oceny - dwa dobre (Zapach kobiety i Kiedy mężczyzna,,,,), ale oglądałam je dawno i nie pamiętam w nich Seymoura Hoffmana, i trzy gorsze (Twister, Ucieczka gangst. i Polly).
Obawiam się, że moja ocena mogłaby być niemiarodajna. W Zapachu 'rządzili' Al i Chris, a w Kiedy mężczyzna... - Andy. Najlepiej pamiętam Philipa z Twistera i Polly. To trochę za mało.

neo_angin

mam 2 pytania. oczekuje szczerych powaznych odpowiedzi:
1 na jakiej podstawie oceniasz aktorow? na podstawie umiejetnosci czy osobistej sympatii?
2 jakie filmy z hoffmanem ogladales?

kinoman0

1.Oba czynniki są dla mnie ważne.
2.
-Zapach Kobiety
-Ucieczka Gangstera
-Twister
-Patch Adams
-Big Lebowski
-Bez Skazy
-Utalentowany Pan Ripley
-25 godzina
-Hazardzista
-Nadchodzi Polly
-Czerwony Smok
-Capote
-MI3
-Wojna Charliego Wilsona
-Synekdocha, Nowy York
Jeszcze parę mam w kolejce do oglądnięcia

nie podobno i nie rewelacyjnym ale absolutnie wielkim. koniecznie: bez skazy hazardzista capote watpliwosc oraz synekdocha nowy jork. te kreacje rozwieja wszelkie watpliwosci.

użytkownik usunięty
kinoman0

ok. dzieki.

użytkownik usunięty

przejrzałam recenzje, ale nie wiem, czy akurat tematyka tych filmów jest mi bliska. może któryś uda mi się obejrzeć wtedy będzie mi łatwiej ocenic jego grę.

nie sugeruj sie wypocinami pseudoznawcow. te 'recenzje' pisza dzieci ktore chca zablysnac wsrod innych dzieci fw. obejrzyj i sama ocen.

użytkownik usunięty
kinoman0

no coz czesto czytam recenzje na fw i nimi sie sugeruje ale ocenie jesli tylko uda mi sie je obejrzec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones