Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

jako aktor przeciętny tak poza tym sto lat.

kamilw6

Jedyną jego wadą jest to, że pcha się wszędzie gdzie się da! Przez to, że nie można obejrzeć żadnego filmu czy serialu, w którym on by nie grał i przez to strasznie mi się przejadł :|

Krol_Sedesow

No niestety u nas jest wielu aktorów którzy są wszędzie. Zawsze we wszystkich filmach i serialach te same gęby także tutaj nie różni się niczym od innych.....

Uważam, że mimo wszystko jeden z najlepszych polskich aktorów obecnie. Ale ja po prostu nie oglądam telewizji wiec może dlatego mi sie nie przejadł. Myśle, że trzeba go zobaczyć w teatrze żeby oceniać, bo naprawde nie ma co oceniać umiejętności aktora na podstawie durnego serialu czy filmu. Ciężko mi tu zrozumieć komentarz przeciętny uważam, że ma kilka fajnych ról, a przede wszystkim mnie osobiście podoba sie to, że nie kojaży sie ewidentnie z jedna rolą. Bo przecież popatrzmy zagrał Chopina potem Papierza i mozna by pomyśleć że juz tylko z tego będzie znany, tymczasem potem pojawia sie w świetnej roli Rainera w Czasie Honoru, a teraz w komicznej roli Żabci w serialu Przepis na Życie. To pokazuje, że jest aktorem wszechstronnym, polecam też zobaczyc kilka przedstawień teatru telewizji z udziałem Piotra Adamczyka, a najlepiej pójść do teatru na jakąś premierę. Owszem po drodze zdażyło sie kilka beznadziejnych filmów ale z drugiej strony ludzie jakos muszą zarabiać i też głupio to oceniać,

Ja mimo wszystko mam bardzo pozytywny stosunek do tego pana :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones