Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
40 298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk
Ama97

wg. niektórych kobiet jest przystojny i dlatego oceniają go na 10. Dla mnie przeciętny aktorzyna, raczej bez charakteru.

antyromantyczka

a co sądzisz o Filipie Bobku?

Ama97

Nie znam gościa chyba nie widziałam z nim żadnego filmu.

antyromantyczka

Filip grywa raczej w serialach, nie znasz BrzydUli? :p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ama97

Czy to oznacza odmowę?

dance_macabre

z takimi tekstami do nie do mnie

Ama97

A mama jest wolna?

Ama97

dla mnie bardzo dobrze gra

Ama97

a dla mnie to fajny aktor - nie zgodzę się z niektórymi, że nie umie grać. Potrafi zagrać sku.rw.iela, nieporadną c. ip. kę, przeciętniaka, nazistę, podrywacza, poczciwego pana - plus, jeszcze radzi sobie całkiem nieźle w dubbingu.

Niektóre filmy z jego udziałem są jakie są - jest go bardzo dużo w produkcjach - ale nie rozumiem istotności tych czynników na ocenę ogólnej gry aktorskiej - jego zawód, więc niech korzysta z dawanych mu ról - musi przecież zarabiać (eh, Polska). Ogólnie w tych gniotach, jakie produkują nie powiem, że gra źle. (chociaż nie oglądam wszystkich, ale to ogólnie przyjęta rzecz, że większość polskich filmów to porażka :P)

SztucznyMrok

aktorem może nie jest złym ,ale wszędzie go wlepiają tak jak Karolaka jakby nie było innych aktorów a są tacy m.in Filip Bobek (mój ulubieniec, Lesław Żurek,Michał Lewandowski i wiele innych

Ama97

źle dałam nawias mój ulubieniec Filip Bobek

Ama97

z nich też trzeba zrobić gwiazdy bo Adamczyk i Karolak są już gwiazdami Polski.

Ama97

Adamczyk i Karolak są gwiazdami Polski? to, że występują w prawie każdej debilnej polskiej produkcji nie czyni ich gwiazdami...

antyromantyczka

dla mnie nie są ja ich nie trawię ale dla niektórych co tutaj się wypowiadali

Ama97

może gwiazdą Polski to już bez przesady, ale myślę, że nie jest taki zły znowu :P Ja tam Adamczyka lubię - Karolak też ujdzie, ale można mieć obu dość :D

Filip Bobek - chociaż to nie wątek na tym forum wszędzie gra tak samo :P

SztucznyMrok

Bo nie dali mu się wykazać

Ama97

A nie pomyslales o tym ze Adamczyk i Karolak to po prostu ŚWIETNI aktorzy, i dlatego dostaja role w prawie kazdej polskiej produkcji ?! Nie wiem jak mozna porownywac Adamczyka i Bobka.. ?! Wyobrazasz sobie Filipa w roli Jana Pawla II ?! Sorry ale ja nie...........

Ama97

W jednym z odcinków 39 i pół zagrał po mistrzowsku Wąglika.

Ama97

Jak dla mnie jako aktor jest kapitalny. Potrafi dobrze zagrać w głupawej komedii, wcielić się w rolę "ciapciusia", papieża czy niezłego gnojka. Naprawdę świetny aktor,choć co do urody to zdecydowanie nie w moim guście ;)

Ama97

Ma dużego i grubego. To wystarczy , żeby się podobał dziewczynom.

accadacca

co Ty nie powiesz?

SztucznyMrok

mam zdjęcia, które nigdy nie ujrzą światła dziennego

Ama97

Ja w nim widze jedynie idiotyczne reklamy banku.Zalosne i tyle.pozdro 600

NastyMosquito

zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones