Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Co za czlowiek wgle.. kasy mu mało ? Wszedzie sie wpycha, szalu mozna dostac .. co nowa
(pseudo) polska komedia to oczywiscie nie kto inny tylko Adamczyk w glownych rolach....
Wszedzie go pelno. Jedyna najnormalniejsza postac jaka zagral to papiez i Kornel z testosteronu, a
tak na kilometr zalatuje od niego takimi glupimi tekstami i akcentem jakby chcial a nie umial.
Dobrze ze jest teraz w telewizji, bo jakby byl w starszych czasach to napewno by zj***ał filmy jak
chocby sami swoi.

On dziala na nerwy... Nie mowiac o reklamach z nim -,-"

tibek96

w reklamie wymiata, a ja go wielbie za Jacka z Pensjonatu pod różą, za Papieża, za Andrzeja w przepisie na życie, i za rolę w listach do m. Uwielbiam go w komediach jest genialny.

kinomanka_13

to mi Cię żal :D

tibek96

Ludzie go wielbią za dvd , mp3 i hdmi . Człowiek legenda. Okaż trochę szacunku i bierz co chcesz.

tibek96

On się nie wpycha... to jeden z najbardziej bezproblemowych, poukładanych polskich aktorów młodszego pokolenia. Zero tendencji do tzw. wody sodowej - osobnej garderoby, kaczek z truflami na obiad itp. A do tego totalny dystans do własnej osoby (patrz: ostatnia reklama) - a to jest w ludziach BEZ-CEN-NE. Polskie ekipy (ponoć) uwielbiają z nim pracować. A mi, jak go widzę na ekranie - gęba sama zaczyna się szczerzyć. I nawet mąż nie jest zazdrosny.
Pozdrawiam.

JakajaPyza

Rzeczywiście "młodsze pokolenie aktorów" facet po czterdziestce czy do tego pokolenia zalicza się również Żebrowski, Żmijewski, Sthur i inne osoby mające 40- -45 lat ?
Adamczyk jest obsadzany w każdej tendetnej produkcji która wchodzi na ekrany kin. W serialach także go widujemy.
Dla osób szukających ambitnego kina ,a nie szmiry w stylu " Och Karol 2 " ten człowiek chałturzy.
Niedługo pójdę do łazienki i wyskoczy mi Adamczyk ... ale miło jest mieć układy u ludzi którzy robią filmy dla ich zrobienia.

tibek96

Co jest gorsze od reklam z Adamczykiem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Holocast

tibek96

Nadal nie rozumiem jak można go lubieć... To jest taki kapeć, że mój pies od niego lepiej zagra w filmie a nie jego debilne tekściki i udawanie akcentu.. no nóż sie w kieszeni otwiera na sama myśl

A te reklamy to ooo matko, szkoda gadać.

tibek96

Chyba nie wiesz o czym piszesz gościu.Ostatnio grał w teatrze telewizji na żywo i zagrał po prostu genialnie.Wpycha się wszędzie ten pajac Karolak,który w ogóle nie powinno się nazywać aktorem.

Blue Power

-* miało być KTÓREGO...

Blue Power

Ej .. Karolak swoją drogą xd... Adamczyk też wkur*ia.. takie z nich typy

tibek96

Adamczyk akurat się chyba broni tymi komediami by nie być zaszufladkowanym po papieżu i nie powiesz, że mu nie wychodzi. Każdy myślał, że po tej roli już nie zagra, bo gdzie po papieżu? Trochę jak np. z Danielem Radclifem (nie jestem pewna jak się pisze ;p).. znaczy, on ma gorzej, bo go zawsze będą kojarzyli z HP jedynie, ale Adamczyk z początku też był kojarzony z papieżem, a okazuje się, że jest naprawdę elastycznym aktorem. Karolak natomiast to podróbka aktora, owszem lubię z nim 39 i pół oraz Rodzinkę.pl ale w reszcie jest strasznie irytujący i sztuczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones