Piotr Najsztub 

3,3
47 ocen występów osoby
Piotr Najsztub
Piotr Najsztub polski dziennikarz żydowskiego pochodzenia urodził się w roku 1962 w Żninie, gdzie w roku 1981 ukończył Liceum Ogólnokształcące, a następnie rozpoczął studia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Zakończył je zdobyciem tytułu magistra w zakresie grafiki.
 
Z Poznania młody Najsztub przeniósł się do Warszawy, gdzie rozpoczął pracę w "Gazecie Wyborczej". Mimo trwającej sześć lat współpracy i dużej popularności jego artykułów dziennikarz zrezygnował z posady i przeniósł się do telewizji, gdzie był współprowadzącym wraz z Jacek ŻakowskiJackiem Żakowskim programu "Tok Szok". Po trzech latach z powodu konfliktu dziennikarzy z władzami stacji program zdjęto z wizji.

Po stracie posady w telewizji, na fali rosnącej popularności, Piotrowi Najsztubowi zaproponowano posadę zastępcy redaktora naczelnego dwutygodnika "Viva".

Ponadto na swoim koncie ma on pracę m.in. w charakterze prowadzącego reality show "Dwa światy", dyrektora kreatywnego Edipresse Polska, scenarzysty serialu "Czwarta władza (2004)Czwarta władza".
 
Prywatnie uważa się za samotnika i pesymistę. Jest miłośnikiem psów i zdeklarowanym ateistą.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 24 lutego 1962

miejsce urodzenia: Żnin, Polska

nagrody: nagrodę

dwukrotnie żonaty: 1. Szczepaniak (do 1983, rozwód), 2 córki: Urszula i Agata; 2. Sylwia Skóra (rozwód)
W styczniu 1982 roku (w czasie stanu wojennego) został aresztowany za produkcję "antyjaruzelskich" ulotek. Wolność odzyskał dopiero jesienią 1982.
W 1988 roku ukończył grafikę na PWSSP w Poznaniu.
Wziął udział w kampanii reklamowej herbaty Lipton. Firma wyprodukowała kubek z ulubionym mottem publicysty: "Wiele decyzji podejmuję pod wpływem impulsu, potem już się tego trzymam".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Tego pana ze względu na jego pochodzenie i zasobność portfela nie obowiązują ramy prawne nałożone na obywateli Polski. Otóż ten "pan" może bezkarnie jeździć samochodem bez ubezpieczenia OC (obowiązkowego ponoć), przeglądu technicznego (też ponoć obowiązkowego) oraz, UWAGA!, ważnego prawa jazdy (chyba nie muszę...

No jak on może sam o sobie "pyta" mówić? No jak? :)))

zwyczajnie "inny"
nietypowy,ciekawy,lekko "szurnięty" ale w dobrym tego słowa znaczeniu:)
lubię go za wolność szeroko pojętą
9/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones