Piotr Polk

8,1
13 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Polk

Są mężczyżni którzy im starsi tym więcej mają w sobie wdzięku. Takiego nieuchwytnego "czegoś" jak w przedwojennych filmach. Pan Polk do nich należy. No i nie bez znaczenia jest fakt że jest świetnym aktorem. Szacun.

Dorota74

Czy ktos zauwazyl, ze Pan Piotr podobny jest do Thomasa Andersa? Wrecz identyczny.

banania5

O kurka teraz jak o tym myślę że rzeczywiście są podobni :)) Taki sam chłopięcy typ urody. Jeden drugiego po drobnej charakteryzacji mógłby parodiować ;)

Dorota74

Mnie zawsze kojarzył się raczej z młodym Alem Pacino. W jednym z odcinków Padre Mateusza jest scena, jak schodzi po schodach w jakimś lokalu ze swoimi zakapiorami-podwładnymi, jest taka podobna scena w Człowieku z Blizną...

Dorota74

Faktycznie, wygląda świetnie. W "Na układy nie ma rady" podobny do Ala Pacino :)

WielkiSzu

Dokładnie! Też mi się z Alem skojarzył. Pasowała mu ta charakteryzacja. Małecki miał główną role, ale moim zdaniem Polk był w tym filmie najlepszy i Małeckiego przyćmił. Nie przypuszczałem, że on ma aż taki talent komediowy. Te teksty z tym Gustawem albo jak się z Gałłą kłócili, taki zimny cwaniaczek, zaj... to zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones