Pulkit Samrat

7,6
53 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pulkit Samrat

obejrzałam niedawno film ''Junooniyat'' :> jestem pod wrażeniem, strasznie niewykorzystany potencjał aktora bo przyciąga przed ekran niczym Salman Khan czy Ajay Devgan ;)

neela96

I jak ten Junooniyat? Mam go w planach obejrzeć ale raczej w pierwszej kolejnośći bym obejrzała Sanam Re.

Sussanna_565

fajny lekki film, jak jesteś miłośniczką bollywoodu to Ci sie spodoba :) + naprawde fajne piosenki a szczegolnie ''nachange saari raat'' :>

neela96

<3 Ja prawie codziennie oglądam filmy bollywood i słucham piosenek tylko takich. Podczas gdy moje koleżanki tak naprawdę wyśmiewają to kino a nawet żadnego filmu nie oglądały:(

Sussanna_565

ja uwielbiam piosenki bollywood, a filmy to juz wgl, odkąd skonczylam 10 lat to nie rozstaje sie z bolly ;) ja pokazuje i polecam te filmy komu moge, i na szczęście większosci osob tez daje sie w to wkręcić :D a jak ktos krytykuje to po prostu nie zwracam uwagi ;) dla przykladu trailer nowego filmu Kalank zebrał ponad 40 milionow wyswietlen w pare dni podczas gdy trailer aladyna disneya tylko 26 mln, a zostaly wypuszczone w tym samym czasie xd to pokazuje ze bollywood staje sie coraz bardziej popularne a indyjskie piosenki mają podobną ilosc wyświetlen do tych spiewanych przez rihanne czy biebera więc :D nie ma sie czego wstydziec tylko oglądać <3

neela96

Jestem tego samego zdania<3

Sussanna_565

A tak wogóle to gdy byłam mała (tak gdzieś miałam 4 lata) to mój tata z moją starszą siostrą znaleźli w sklepie K3G i od tego momentu kupowali te filmy dopóki ich nie wycofali (smuteczek, że wycofali). A gdy miałam tak z 6 lat pokochałam to kino i uwielbiałam oglądać te filmy. <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones