QueenI

9,1
190 ocen muzyki
powrót do forum osoby Queen

Freddie

użytkownik usunięty

Kochajcie Queen ! to najlepsze co Was może spotkać !

użytkownik usunięty

Queen jest najlepszym zespołem na świecie!!!

QUEEN JEST NAJLEPSZYM ZESPOŁEM NA ŚWIECIE !!!

Ostatnio "Bohemian Rhapsody" uznali najlepszą piosenką wszech czasów! W pełni zasłużenie :)

użytkownik usunięty

Queen jest najlepszym zespołem na świecie!!!

użytkownik usunięty

Queen jest najlepszym zespołem na świecie!!!

użytkownik usunięty

to prawda QUEEN to super grupa nigdy nic tego nie zmieni

użytkownik usunięty

uwielbiam QUEEN!!! The best zespół!!! Nie ma lepszego!!! Pozdrawiam wszystkich fanów!!!

użytkownik usunięty

QUEEN QUEEN QUEEN I jeszcze raz QUEEN !!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Queen jest najlepszym zespołem wszechczasów. Pozdrawiam wszystkich fan(atyk)ów i dzięki za pozdrowienia :)

Kocham Queen! ;-D I to jest jedna z lepszych rzeczy, które mnie spotkały w życiu!

Shinuka

QUEEN FOREVER!!!

cinas91

TaaaaaaaaAAaaaaaaaaaK ! :]

God save the Queen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

______________

Lepiej tego ująć nie można ;]

God save Q U E E N !

QUEEN FOREVER!!! Kocham, kocham, kocham!!! Freddie jest najwspanialszym człowiekiem jakiego nosiła ta ziemia (a którym teraz rozkoszują się niebiosa)! "Będę Cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci. Czy mnie rozumiesz?"

Ten głos wywołuje we mnie takie emocje, że nie sposób to opisać.
I still love you Farrokh!!!

Queen

Piękne słowa :).
Zupełnie jakbym czytała sama siebie ;p
Nie będę się powtarzać (i tak każdy wie, że Freddie był genialny), wiec po prostu podpisuje się pod Twoim postem wszystkim czym można pisać ;)
I ♥ You Freddie!

użytkownik usunięty
Queen

Oooo, Ty cwaniaro :P Masz najlepszy nick na świecie :D

użytkownik usunięty
wrzask_liter

Ja?
(że nieskromnie zapytam ;>)

Nie :P Miałam na myśli szczęściarza o ksywie Queen ^^

użytkownik usunięty
wrzask_liter

W takim razie pora na płacz i lament

... i zgrzytanie zębów :D

Queen

Tworząc większość swoich dzieł,Freddie był w podobnym wieku,w jakim ja jestem teraz. Odkrywając i kontemplując Jego cudowną twórczość,mam wrażenie jakby się telepatycznie ze mną łączył. W Jego tekstach odbieram własne uczucia,doznania,refleksje,życiowe wątpliwości. W wielu utworach są egzystencjalne kwestie przemijalności lub nieśmiertelności,co w odniesieniu do Jego odejścia jest tym bardziej poruszające i wzruszające. Muzyka cudowną, a sam Freddie był dobrym,wrażliwym,skromnym,miłym człowiekiem. Jego postać była diamentem dla doczesnego świata. Słuchając Jego głosu to jak dotknąć nieba. Moja ukochana Mama jest od pewnego czasu tam gdzie Freddie i zesłała mi Go jako duchowe wsparcie. Mam nadzieję, że kiedyś w tym innym wymiarze spotkam ponownie Mamę i będę zaszczycona poznać Freddiego,który rozbrzmiewa wśród aniołów. A wyśpiewany tutaj testament spełnia się i będzie trwał. Show must go on.... Kocham Cię Freddie i dziękuję....

Mila1505

Ta telepatyczna więź musi naprawdę istnieć, gdyż czułam to samo. Czuję zawsze. Szczególnie, gdy mam nienajlepszy moment w życiu albo bardzo stresujący i przypadkowo zobaczę/usłyszę coś związanego z Queen. To jest zawsze magiczne i zawsze poprawia nastrój. Zawsze.

yehet

To miłe,że istnieją osoby podobnie odczuwające:-). Współczesny świat jest tak bardzo materialistyczny i konsumpcyjny , że wyższe,uczuciowe czy refleksyjne wartości są unikatem.Tym bardziej cenne są relacje z uwrażliwiony osobami.
Freddie za życia dawał wiele szczęścia i piękna swą twórczością. Myślę, że i teraz,wiele lat po swym odejściu, czyni to nadal.

Mila1505

Niestety urodziłam się dwa lata po jego śmierci, więc nawet nie miałam okazji metaforycznie oddychać tym samym powietrzem co on.
To głupie, ale czasami są w moim życiu wydarzenia tak dziwne, że mogłabym spokojnie zaczac twierdzić, że Freddie jest kimś w rodzaju mojego anioła stróża. Wiem jak to brzmi dla innych ludzi, ale ja sama w niektórych momentach odnoszę takie wrażenie.

yehet

Dla mnie to nie brzmi wcale dziwnie bo ja czuję to samo. Jestem starsza od Ciebie ale byłam dzieckiem gdy Freddie odszedł. Nie miałam wówczas(niestety) świadomości jaka strata dotknęła muzyczny świat. Dopiero później,stopniowo zaczęłam odkrywać wielobarwną muzykę Queen a stosunkowo niedawno całą historię, genezę zespołu, biografię i postać Freddiego. Jego wrażliwość jest bardzo mi bliska. Wiele moich osobistych dylematów, przeżyć,bolączek odkrywam własnie w Jego tekstach. Twórczość Queen opiera się również na wspaniałej muzyce i niebanalnych tekstach pozostałych członków zespołu; jednakże te dzieła,które frontman stworzył są często wręcz dosłownym odzwierciedleniem moich myśli,emocji. A z racji różnych trudnych sytuacji mających miejsce w moim życiu i wynikających z tego frustracji oraz przykrych odczuć,w utworach tych znajduję terapię i promyk nadziei. To też może być odebrane irracjonalnie, ale to tak jakby On w jakiś sposób pocieszająco i artystycznie przemawiał.
Myślę, że mógłby być dumny z tego, że Jego twórczość po wielu latach ma tak ogromny wpływ na dusze kolejnych pokoleń.
A swoją drogą (nie wiem czy się ze mną zgodzisz),to był niesamowicie atrakcyjny mężczyzna,który miał tyle męskości , że teraz to ze świecą nie sposób znaleźć;-). Łącząc to z charyzmą,wszechstronnymi artystycznymi talentami, wrażliwością i inteligencją daje obraz prawdziwie fascynującego faceta.Niestety, trochę się pogubił i ta straszna choroba zabrała Go przedwcześnie. Był jednak dobrym człowiekiem i wszystko co osiągnął nie odbywało się nigdy cudzym kosztem tylko własną( oraz zespołową) pracą i talentem .

Mila1505

Zgadzam się ze wszystkim co napisalas totalnie i absolutnie. Piękne podsumowanie. W jego twórczości jest coś niesamowicie uniwersalnego i ponadczasowego i uważam, że to właśnie dlatego kolejne pokolenia do niej lgną. Jest to też bardzo piękne.
Naprawdę dobrze pogadac z kimś kto myśli podobnie. Niestety nawet na forum fanów Queen balabym się napisać takie rzeczy. Wiekszosc uzytkownikow tego forum zachowuje się okropnie wyśmiewając się np z Briana i jego działalnosci na rzecz dzikich zwierząt. Myślę że pewnie skierowaliby mnie do psychiatry czy coś.

Mila1505

Ach i przy okazji zgadzam się również z założycielem tematu. To naprawdę najlepsze co może człowieka spotkać

yehet

Bardzo mi miło i również bardzo się cieszę, że z dużą wrażliwością odbierasz postać Freddiego i Królową. To ogromnie budujące, że takie pokrewne duszę jak Ty istnieją:-). Życzę Ci jak najpiękniejszych wrażeń w konteplacji tej wyjątkowej muzyki i zachęcam do dzielenia się refleksjami :-)

Mila1505

Dziękuję serdecznie i nawzajem :)

Dobrze. Już.

Taaaak!! QUEEN QUEEN QUEEN <3 !!!! Love of my live!! UWIELBIAM KOCHAM SZALEJE!! Moja megagwiazda na zawsze.
Dobre miejsce żeby wyrzucic to z siebie jak wszyscy wokół mają dość mojego gadania o tym.
Pozdrawiam fanów, świrów jak ja. :)

użytkownik usunięty

Dokładnie. Gdybym mógł pomyśleć dowolne życzenie i ono by się spełniło, to chciałbym, by Freddie żył i tworzył. Człowiek-geniusz. Nigdy więcej nie będzie tak wspaniałego głosu i człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones