R. Lee Ermey

Ronald Lee Ermey

8,3
7 042 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby R. Lee Ermey

Dzisiaj rano dowiedziałem się, że R. Lee Ermey nie żyje. Postać dla mnie i zapewne dla wielu kinomanów kultowa, więc ze smutkiem oczekuję jak Filmweb da wyraz swojego szacunku i pamięci poswiecając mu news. Tak sobie czekam i czekam i czekam, a tu cisza! Jest już 19:30, a Filmweb nawet w głupim biuletynie nie poświęcił mu wzmianki. Nawet przypomniałem o tym Pietrzykowi w prywatnej wiadomości, a on najwidoczniej nic z tego nie sobie nie robił. Dla redakcji Filmwebu ważniejsza jest widocznie reklama wycieczek do Cannes czy jakiegoś filmu klasy Z na DVD pt. "Orle skrzydełka" (czy jakoś tak). Brawo Filmweb, często pokazywaliscie siebie jako skończonych ignorantów, ale nie wspominając o śmierci legendarnego Sierżanta Hartmana to już grubo przezadziliście!

kryst007

To i tak fajnie masz, bo ja się dowiedziałem dopiero dzisiaj od jednego blogera. A jakby nie on to pewnie dowiedziałbym się dopiero podczas następnych Oskarów w sekcji memoriałów.

moooras

O kurde, teraz się dopiero dowiedziałem że on nie żyje.

kryst007

Ja dopiero teraz się dowiedziąłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones