Raúl Fernández de Pablo

Raúl Fernández de Pablo

7,0
188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raúl Fernández de Pablo

Obejrzałem całe 7 seznów z jego grą. Wiarygodnie i w porządku przesłał wszystko.

Diretto

Głupio zrobili, że Go uśmiercili w tym ostatnim odcinku :( właśnie wtedy kiedy wszystko się ułożyło i był szcześliwy z Marią. Miałam nadzieję, że przeżyje :(

Wiolus1988

Dokładnie. Zwłaszcza, że to ''nieśmiertelny Fermin''. Przeżył stanięcie na minie, postrzał, ciężkie pobicie, wirusa, truciznę... I zginął od głupiego pchnięcia nożem! Ech... przynajmniej zginął jako bohater...
Miał jedną z najbardziej wzruszających scen śmierci w serialu... ;(

KeiChan

Trzeba być debilem, żeby zdradzić treść filmu i nie zaznaczyć, że to spoiler! Pozdrawiam Cię Kretynie!

jacco15

Masz rację, ale trzeba być nieogarem, żeby mieć pretensje do ludzi o to, że rozmawia się o fabule serialu, który liczy sobie już 11 LAT. To nie swiezynka jak Infinity War, żeby się tak oburzać.

użytkownik usunięty
Wiolus1988

Oduczę się czytania forum przed obejrzeniem całych serialów! Cholera no, czemuż to jestem taka ciekawska? Jestem dopiero na 4 sezonie (2 odcinek) i już wiem co się stania na końcu. Swoją drogą, szkoda że umrze. Jeden z najprzystojniejszych i najlepszych aktorów z Internatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones