Rachael Henley

7,6
214 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachael Henley

Oglądajałam dodatek do dvd, podczas którego przez 2 godziny filmu Andrew, Will, Anna, Skandar i Georgie opowiadają o realizacji filmu, o wpadkach, ciekawostkach itp. (można się dowiedzieć wielu śmiesznych rzeczy ;) np. że dublerka Georgie miała krzywe nogi :P ) No i tam właśnie pod koniec Georgia opowiada własnie że Rachael to jest jej prawdziwa siostra a Andrew'owi było na ręke wziąć ja do filmu bo nie musiał zbyt długo szukać dorosłej wersji Łucji :) co jak mówił było wielkim wyzwaniem
Kocham Opowieści z Narnii (film i książki)...Obejrzałam z 17 razy przynajmniej ;P

Golden_Rose

Też oglądałam to DVD. ;)

użytkownik usunięty
Pati_Peace

Też oglądałam, komentarz do drugiej części również. Kocham tam śmiech Willa :D
Btw ja OzN oglądałam nie wiem ile razy i mogę to robić bez końca ^^ Uwielbiam Piotra, dokładnie takie postacie jak on najbardziej lubię. No i William jest świetny :) Książki też czytałam. O wiele więcej w nich symboli i odniesień do religii, ale według mnie postacie w filmie są bardziej realistycznie zarysowane i to mi się podoba. Zresztą o większym skupieniu na bohaterach i ich przeżyciach mówił reżyser na tym dvd właśnie ;)

Golden_Rose

Ja też mogę oglądać bez końca. Film i książka piękne. W czasie długiego weekendu też czytałam III, IV, V, VI i VII.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones