Rachel MinerI

6,5
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Miner

... jest niesamowicie seksowna xD wow ... jako osoba bi mogę to z pewnością potwierdzić. Nie dziwię się że jego żona poleciała na serialową Dani :)

KITARZYNA

łaaaaał to takie rozkoszne, że robisz coming out na forum internetowym !

KITARZYNA

błagam, co za ekshibicjonizm! jak dla mnie, hetero, babka jest całkiem brzydka.

KITARZYNA

a ja jako osoba nekro, muszę powiedzieć, że jest po prostu średnia.

braindead138

Ciekawe...

braindead138

Nekrofil ?

victory15

ciekawe co powie zoofil..

WELLNESS

Zaraz poproszę swojego kolegę,żeby się wypowiedział hahaha

WELLNESS

W kategorii małpy - średnia. Słabo rozwinięta żuchwa.. :|

KITARZYNA

osoba bi oooooooo.co za dno.

KITARZYNA

Jak dla mnie jest aseksualna. Ma strasznie debilny wyraz twarzy, okropnie wychudzone ciało i w ogóle mi się nie podoba :P No , ale faceci mogą patrzeć na nią inaczej ... Jako kobieta hetero , mówię stanowcze ; NIE. I dla jej urody i gry aktorskiej.

Martek86

Rachel miała męża, więc aseksualna nie jest na pewno. Według mnie jest świetną aktorką i jest też atrakcyjna, ale są różne gusta i guściki.
Plus nie ma to jak szpanować, że jesteś bi. Pozdrawiam inteligencję.

BrokenStrings

Nie zrozumiales nic z tego co napisalam. Co ma to , ze uwazam ja za aseksualna do orientacji ? Nie jestem bi , ani les , po prostu uwazam , ze babka nie ma nic w sobie. Kazdy ma inny gust .

Martek86

W pełni cię popieram :)
Jestem mężczyzną i dla mnie jest ona bardzo brzydka. Wychudzona z dość dziwnym (jak dla mnie) wyrazem twarzy ;p A w Californication według mnie dosięgła dna swej brzydoty xD

kaizydek

podzielam wasze zdanie. Również kompletnie mi się babka nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones