Rachel NicholsI

Rachel Emily Nichols

7,0
2 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Nichols
IOOI

Ładna buzia, ale pozytywny efekt niszczą chamskie silikony... ("Poziom 2", scena przy "wigilijnym stole")

eternal_champion

A skąd wiesz że to są silikony ? Byłeś przy operacji, widziałeś szwy ?

tomucho77

Lata pracy w szpitalu przy podobnych upgrade'ach i wystarczy rzut oka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Grzeczniej fagas, bo naskarże twej mamusi, że synka nie wychowała.
Skoro wierzysz w bozię, to możesz też wierzyć w naturalność cycków swojej nimfy. Dynda mi to.

eternal_champion

Grzeczniej leszczu ja nie zalatuję do twojej matki leszczu !

eternal_champion

No pacz jedzie po tobie a prawda jest taka że to są silikonowe cycki :-)

borsuk96

A jak to się do aktorstwa ?

eternal_champion

masz wybujałą wyobraźnie twierdząc że jesteś chirurgiem zajmującym się piersiami.

użytkownik usunięty
eternal_champion

http://fanmovie.cz/wp-content/uploads/p221.jpg

chodzi Ci o tą scenę? Na moje oko jej biust wygląda naturalnie. Jedyne co ja widzę to ewentualne niedopasowanie sukienki do rozmiaru biustu. Rachel ma miseczkę C, więc wystarczy, że założy sukienkę/stanik B i wizualnie biust będzie większy niż jest.
Przecież ubierał ją "zbok/psychopata", więc w jego interesie było podkreślenie jej wdzięków nawet jeśli to oznaczałoby założenie jej sukienki, w której biust się nie mieści i sprawia wrażenie większego niż jest :-)

IOOI

nienajbrzydsza ale gra non stop z tym samym ryjem, zero talentu

Vaylander

Zero kultury non stop chamskie słówka w stylu ryj, bawi cię to ?

tomucho77

O co Ci chodzi człowieku? Wszędzie szukasz ze mną jakiejś sprzeczki, zaczepiasz, prowokujesz. Nie masz co robić?
Piszę jak piszę, zastąp 'ryj' słówkiem 'mina' i masz już swoją kulturę, której tu tak ściśle przestrzegasz, a w innych tematach wyzywasz 'moją starą' i życzysz jej śmierci. Czep się swojej hipokryzji.

Vaylander

O to mi chodzi że człowiek ma twarz, buzię, a ryj to ma świnia i ewentualnie ty. I na drugi raz uważaj z takimi tekstami że twojej mamie życzę to czy tamto.

Vaylander

zabawne, znów widzę użytkownika tomucho77 który się z kimś kłóci. a co do aktorki, to jest śliczna, ale co do gry, to nie wiem, widziałam tylko Continuum i zagrała całkiem dobrze.

Kyoyo

Dlatego się kłócę z panem Vaylanderem czołowym TROLLEM na FW, bo ubliża wszystkim i wszystkiemu.

tomucho77

lecz się

tomucho77

dla niego już nie ma lekarstwa...silikonowy móźdżek

tomucho77

tomucho to psychiczny człowiek, który tylko zaczepki szuka.

Aryhil

A dlaczego nie ustosukujesz się do chamstwa jakie prezentuje osoba którą bronisz ?

tomucho77

To, że Vaylander wypowiada się w sposób naganny, co reprezentuje jego poziom IQ jak mniemam, wszyscy widzą, więc nie ma co pisać.

Vaylander

A co, ma sobie twarz wymieniać? :-D

IOOI

Zgadzam się! A na obecnym zdjęciu głównym wygląda szczególnie pięknie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones