Rafał Fudalej

6,9
1 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Fudalej

Nie do końca go rozumiem... W wywiadzie dla Gali on i jego siostra wielokrotnie powtarzali, że trzymają się z dala od telewizji, seriali, jest aktorem niezależnym i niekomercyjnym. A można go było zobaczyć i w beznadziejnych Agentkach i w "Na Dobre i Na Złe". Czyżby redakcja wymyśliła sobie wywiad, jak to czyniła już często? Swoją drogą trzeba jakoś zarabiać, ale trzeba tez uważać co się mówi. Albo co mówią o tobie...

dancewithangel

Nie wiem dlaczego skojarzył mi się fragment "zaspanych poniedziałków" Kumki Olik : "Komercyjna stacja / bez podtekstów, bez skojarzeń" :P
No ale ja mam tam słabość do niego, a to że można go zobaczyć od czasu do czasu w "Na dobre..." (chociaż teraz już ma być częściej :D) to tylko przyjemność. jego talent tylko poprawia ten serial :). Aktorzy teatralni zwykle tak mają :P

dancewithangel

Ten wywiad był zdominowany przez Beatę, która zdaje się najpierw mówi, a potem myśli. Strasznie pretensjonalna i nadęta. Dało się zauważyc, że Rafał jest spokojniejszy, skromny i woda sodowa raczej mu do głowy nie uderzy. Jesteś pewna, że Ciebie za dziwadło nikt nie uważa? Jako rzekłaś, trzeba jakoś zarabiać... Kreujesz się na krytyka, a sprawiasz wrażenie krytykantki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones