Rami Malek

Rami Said Malek

8,4
50 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek

będzie Oscar, mówię Wam. Albo chociaż Złoty Glob.

marzeni

Glob już jest, niech się nie martwi o tego Oscara, ma go w prawie stu procentach w kieszeni!

HelenaDepp

Facet zagrał kapitalnie. Nie mogłam się na niego napatrzeć. Życzę mu całej puli nagród!

marzeni

Na świeżo po filmie - gość zagrał genialnie! Uważam że Zloty Glob po prostu mu się należał. Widać było ewidentnie w każdej scenie ile Malek włożył pracy w odwzorowanie Freddiego - głos, chód, mimika, tiki, dosłownie wszystko. Może szkoda że pewnych cech nie dało się zatuszować/zmienić, chociażby wzrostu i postury (Freddie był wyższy i bardziej napakowany), miał też inny kształt szczęki jak i oczu. Mimo wszystko wrażeniowo-mega.

whitestripes_333

Przeciez on gral jak w Mr robot! Ten sam sposób mowienia. Obejrzyj sobie prawdziwe koncerty z freddiem - Freddie byl meski, mial charyzme i pewne siebie ruchy,posiadał scene na ktrej byl a Malek je po prostu imituje i to slabo nie masz wrazenia ze jest gwiazda z charyzmą.- naprawdę nie widzisz róznicy/Obrazasz Mercurego w tym momencie

Justyna_0288

Straszne, aż się posikałam w majtki...Jak przeżyłaś moment w którym Rami dostał Oscara? Zawał serca czy coś? Masz pojęcie że nikt nigdy nie da rady na ekranie odzwierciedlić Freddiego bo Freddie był w każdym aspekcie unikatem czy nie masz i robisz z siebie świra? Wyluzuj bo takie nerwy szkodzą zdrowiu...

marzeni

No i jest Oscar

Nadianna1980

Super, ja się bardzo ucieszyłam. Jest fenomenalny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Justyna_0288

Laska, ile ty masz lat? 12? Co Ci takiego strasznego zrobił Malek? Pobił, zgwałcił, nachodził? Nie chcesz go oglądać to nie oglądaj. Nie atakuj wszystkich jak leci na forum bo ktoś miał czelność polubić film i grę Malek`a. To jest słabe do pożygu.

whitestripes_333

To dziala w dwie strony...A co tobie obrobil Malek , ze go tak zachwalasz i się nim podniecasz jak glupia małolata? 12? Dorosnij.Gdyby gimba taka jak wy miala argumenty na to, ze zagrał dobrze to bym to zrozumiala . Niestety to co czytam brzmi jak portalu wykop. Facet wygral dzieki popularnosci filmu - to jest fakt. Bohemian rhapsoy jest popularny dlatego malolaty tego swiata, laczni z polska uwazaja ze zasluguje na wszystkie nagrody swiata , tak jak ich "ukofany akcior". To samo jest z A star is born i Lady Gagą.Mnostwo ludzi na swiecie chce zeby Gaga wygrała bo jest "najlepsiejsza". A jest po prostu popularna. A ludzie chca zeby to co popularne wygrywalo. jakosc nie ma znaczenia.

marzeni

Brawo za przepowiedzenie Oscara pół roku wcześniej :D ;)

Sairina

Dziękuję uprzejmie. Coś wygrałam? ;)

marzeni

oh myślę że to że miałaś nosa co do filmu zanim wyszedł do kin jest nagrodą samą w sobie ;) a przede wszystkim miłe jest to że film odniósł wielki sukces na każdej płaszczyźnie mimo narzekań hejterów którzy do dziś uwielbiają robić gównoburzę bo film jest taki i owaki, a 4 Oscary są i prawie 900 mln w box officie również, a film pewnie będzie kiedyś kultowy... przynajmniej tego mu życzę ;)

marzeni

Na szczęście ma i Złoty Glob i Oscara. Czyli dwie najważniejsze nagrody. Gratulacje dla tego genialnego aktora. Życzyłam mu wygranej i bardzo się ucieszyłam. Zasłużył jak mało kto.

film128

Dwie najważniejsze nagrody? A Złota Palma to co? Oscary na pewno najbardziej prestiżowe ale czy rzeczywiście są wyznacznikiem tego co w kinie najlepsze?

użytkownik usunięty
georgeAzbest

Złota Palma też nie jest wyznacznikiem tego, co najlepsze w kinie. Na dobrą sprawę, żadna taka nagroda nie jest takowym w 100%. Wszędzie się podejmuje lepsze lub gorsze decyzje, ale ludzie już subiektywnie muszą sobie sami ocenić, co triumfuje zasłużenie, a co nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marzeni

Moim zdaniem rola przeciętna ,na pewno nie oscarowa . W 2019 na Oskara zasłużył Vigo Mortensen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones