Raymond Burr

Raymond William Stacy Burr

7,1
715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raymond Burr

Jak złudne są czasem pozory. Gdzieś z tyłu głowy mamy wizję zniewieściałego geja, który chodzi krokiem tancerki. W najlepszym wypadku jawi nam się jakiś Rock Hudson lub Montgomery Clift. Tymczasem Burr ze swoją zwalistą i niewątpliwei męską sylwetką nabrał mnie totalnie. Nigdy nie wiadomo co siedzi w człowieku.
W przeciwieństwie do Clifta, Burr pędził żywot dość szczęśliwy a w pamięci widzów zapisał się jako Perry Mason i Ironside. Oglądać go w TV w którymś z tych wcieleń to nadal duża przyjemność :)

Jorjan

Właśnie przeczytałem o Jego homoseksualiźmie i niemal ścięło mnie z nóg. Zapewne to kwestia stereotypów, ale mnie również geje kojarzą się ze zniewieściałymi istotami, o szczególnej powierzchowności, podczas kiedy Burr (tak przynajmniej wygląda, kiedy mam przyjemność oglądać go w roli Perrego Maysona) wydaje się być napeawdę męskim i 'prawdziwym' facetem. Na podstawie własnych doświadczeń mogę potwierdzić, że nie raz pozory mylą :) Niezależnie jednak od orientacji sexualnej był dobrym aktorem i to jest dla mnie najważniejsze.

Jorjan

Może był bi bo jest napoaanw że miał żone.

Ruben_fw

Mówił otwarcie że jest homo a żona żaden problem.Kiedyś ponoć co drugi gej miał żonę z reguły po kilku latach się rozwodzili,obecnie faceci homo też mają kobiety zazwyczaj ci co się boją że wyjdzie to na jaw ale coraz mniej bo większość już ma wyj...co myślą inni o innych..czasy się zmieniły..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones