Rebecca De Mornay

Rebecca Jane Pearch

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/40741/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":2335,"rate":7.205995717344754,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/40741/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":39,"rate":6.897435897435898,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/40741/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":10,"rate":7.5,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyserka"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/40741/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":3,"rate":7.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}}]
7,2
2 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca De Mornay
  • co za laskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• cezar211 Ja nie wiem czym tu się zachwycać :/ Jest zwyczajna

• paulina52 Ten typ urody sprawia, że marzysz, aby nigdy nie spotkać jaj na swojej drodze - lepiej żeby nikogo nie spotkać, najlepiej, żeby tej drogi nawet nie było....
    Femme fatale do potęgi "n".

• abert Takiej femme fatale ciężko się oprzeć...praktycznie jest to niemożliwe. DAć się okiełznać takiej kobiecie to cel zdrowego i wolnego faceta.

• cezar211 ona gra głownie w produkcjach klasy B ale jak sie pojawi to zapomina sie o tym tzn. faceci zapominają hehe

• ganz74 fajna dupa

• cezar211 Super sexy kobieca, ponętna. Zjawiskowy kociak

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• mariuszlublin mariuszlublin! Wierzyć mi się nie chce, że mój ziomal może upakować tyle wulgaryzmów w jednym poście, a jakby tego było mało też się nazywam Mariusz tyle, że na drugie;-) Po takim popisie aż wstyd się przyznać, że także jestem z Lublina. Po dokonaniu pewnej korekty Twój post winien wyglądać mniej więcej tak:

Pani wodząca na pokuszenie i desperacko walcząca z czasem... nic w niej nadzwyczajnego, może tylko to, że zbyt afiszuje się swoją nęcącą doczesną powłoką w 90% filmów w jakich zagrała...
    Mało atrakcyjna kobieta, która z niejednego pieca chleb jadła, bardziej łasy jestem na damy piękne w swej nieskazitelności, kobiety natomiast mające skłonności do najstarszej profesji świata należy traktować chłodno i obojętnie... usta swoje zaś zastrzec wyłącznie dla czystych...
    Mam zbyt wyszukany smak, żeby ulec urokowi jakichś dam o blond włosach mających dni swojej świetności dawno już za sobą, do tego z urodą skopiowaną z oblicza Dzwonnika z Notre-Dame, pana Quasimodo.
    Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się ciepło, adieu! Wasz Mariusz.

Czyż nie wygląda to lepiej?;-)

• użytkownik usunięty

cezar211 52 lata to już stanowczo za wiele żeby wykrzykiwac "co za laska". Żeby cokolwiek wykrzykiwac.

• w sam raz by wykrzykiwać CO ZA MILF

• 52-ki, dobrze zakonserwowane też mogą być bardzo ponętne. Pomijając to, Ty pewnie nie widziałeś jej w rolach z lat wcześniejszych - a polecam!
    Ktoś kiedyś powiedział, że kobieta powinna wzbudzać pożądanie mając lat 17 i wspomnienia mając lat 70... i coś w tym jest!:-)

• cezar211 Od razu się zakochałem gdy ją zobaczyłem w filmie "Blind Side" z Rutgerem Hauerem! Znacie może więcej filmów w których jest taka piękna i młoda?

• cezar211 Może kiedyś była ;p

• Olimpia_Delacour Nadal jest piękna. Chociażby w remaku 'Mother's Day'

• Olimpia_Delacour Była. Dawno temu. Teraz zrobiła się strasznie sucha :(

• Olimpia_Delacour Teraz ma 55 lat, więc się nie ma co dziwić, ale piękna była, chociaż i teraz nie wygląda źle. ;)