Redbad Klynstra-Komarnicki

Redbad Klynstra

4,0
4 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Redbad Klynstra-Komarnicki

Gorzej, gdy zacznie gadać o polityce. Oszołomstwo wyłazi z niego straszne, typowy produkt kaczystowsko-
bolszewickiej łże-propagandy.

jan_niezbedny0

Kaczyński z bolszewicką propagandą ma tyle wspólnego z Tusk z polskim patriotyzmem - nic. Przecież Kaczyńscy od lat stosowali antyrosyjską politykę, chcieli odtworzyć sojusz państw Europy zachodniej, słusznie wciąż (niedowiarkom potwierdza to strącenie holenderskiego samolotu) walczą o odsłonięcie prawdziwego oblicza zbrodni smoleńskiej. Propagandę to masz kolego w 95% prasy, telewizji i portali internetowych, a i wytwórnie filmowe nie są wolne od wpływów i wpływików, m.in. dlatego od lat same gnioty zamiast porządnych filmów.

qyntelwoods

Tak, Kaczyńscy w służbie demokracji i prawdy... Pokazali to wspaniale w czasach kiedy rządzili - zaczynając od czystki i upartyjnienia państwowych mediów i pokazuje to mały paranoik dzisiaj, co rusz podżegając do obalania władzy i domagając się jeszcze większej klerykalizacji tego państwa - tylko dlatego, że ma takich kumpli (bo przykleił się do kościoła nie potrafiąc w inny sposób zdobyć wyborców).

Dziękuję bardzo za dobry żart na początek tygodnia, klapki na oczach, krótka pamięć i oderwanie od rzeczywistości to chyba jednak cecha narodowa Polaków.

jan_niezbedny0

za to janeczku media teraz są wolne i obiektywne, zwłaszcza TVP, pokazał to red. Kulczycki

maciekd_filmweb

Ale o co biega - przecież gościa nie wyrzucił, gość sam zwiał.
Tyle szumu - bo śmiał zadać "niepokornemu", "niezależnemu":))) pytanie?... To jakieś nadpęknięte jajka są, sami chcą walić w kogo popadnie, nie uznając żadnych zasad i granic w szmaceniu się, a ich tykać nie wolno?

jan_niezbedny0

A jak by ktoś zadał pytanie ile taki Lis bierze za wlazenie w d..... Bredzislawowi

qyntelwoods

PS. A jego propaganda jak najbardziej przypomina bolszewicką, bo do ogłaszania "wrogów" i "zdrajców" jest zawsze pierwszy w kolejce i nie ma takiego łgarstwa, którego by nie wciskał licząc na ludzką głupotę (niestety ma w tym kraju podatny grunt).

I nic tu nie zmienia wygrażanie na pokaz gołą piąstką Moskwie. W razie czego "wojownik" pierwszy schowałby zadek w bunkrze atomowym, albo zwiał za granicę.

jan_niezbedny0

Patrzysz a nie widzisz Janie Niezbędny. To kolesie obecnie rządzący obecnie są doskonałym przykładem cinkciarzy, którzy dorwali się do koryta. W ujawnionych taśmach szef NBP znamiennie zwraca się do swojego zastępcy: "ty stary chuju". To banda kolesi zrobiła czystki wszędzie gdzie mogła, a prezydentura Kaczyńskiego okraszona była zajadliwością i mieszaniem z błotem ze strony tych niby zawłaszczonych mediów. Nie pleć bzdur. Poczytaj resortowe dzieci, o ludziach z pierwszych stron gazet, z wiadomości, z ławek sejmowych. Te wszystkie żmije mają pokończone rosyjskie uczelnie, albo pseudonimy związane z agenturą. Nasze państwo jest systematycznie rozsprzedawane, grabione i ośmiewane. Ale skoroś niewierzący, to budujesz dom na piasku, nie na skale.

"I nic tu nie zmienia wygrażanie na pokaz gołą piąstką Moskwie. W razie czego "wojownik" pierwszy schowałby zadek w bunkrze atomowym, albo zwiał za granicę."

Ten facet ma więcej jaj niż myślisz, ale nie powiedzieli Ci tego w szkle kontaktowym, nie powiedział Ci Tomasz Lis, ani Monika Olejnik. Kaczyński jako pierwszy, jeszcze przed Majdanem pojechał wstawić się za Ukrainę. Jego nieżyjący brat wstawił się za Gruzję (z jakiegoś powodu postawili mu Gruzini pomniki), czego konsekwencją był zamach, bo pułkownik KGB, Władimir Putin, jest człowiekiem mściwym, a właściwie jest cieniem człowieka. To dziabeł wcielony.

qyntelwoods

Nie gadaj do mnie, jak do rzecznika rządzącej partii, bo nim nie jestem. Ja wiem, że to niektórym trudno pojąć, ale świat się nie dzieli na PiS i PO. Na szczęście.

"To kolesie obecnie rządzący obecnie są doskonałym przykładem cinkciarzy, którzy dorwali się do koryta."

Jeszcze "lepsi" są ci, którzy teraz cynicznie drą japy o okrągłostołowym i magdalenkowym "układzie" - choć sami są jego beneficjentem, pierwsi rzucili się zaraz po nim na państwowy majątek (RSW np. ) i w pięć minut ze standardowych PRL-owskich gołodupców przeistoczyli się w nadziane persony, których tyłki chroni obstawa, a wozi limuzyna.
To samo z "biednym, zaszczutym" L. Kaczyńskim - masz kłopoty z pamięcią, czy tylko udajesz, że nie wiesz, kto jazgot nienawiści zaczął i do dziś go kontynuuje z największą intensywnością i wynaturzoną przyjemnością? Ludzie, których tak bronisz są niczym piroman podkładający ogień, a gdy pożar już szaleje pierwsi wrzeszczą, że to im poparzyło dupsko i prześcigają się we wskazywaniu "winnych".


"Ten facet ma więcej jaj niż myślisz"

Taa, chyba w lodówce... Akurat jego jaja widać najlepiej, gdy wieje aż się kurzy na każdą wzmiankę o debacie z oponentami - bo jedyne "debaty" jakich się nie boi, to te z gronem jego potakiwaczy.

"ale nie powiedzieli Ci tego w szkle kontaktowym, nie powiedział Ci Tomasz Lis, ani Monika Olejnik."

Ojej - i kto jeszcze?... Dorzuć jeszcze choć z paru, bo mało:)))


"Kaczyński jako pierwszy, jeszcze przed Majdanem pojechał wstawić się za Ukrainę."

Bądź pewien, że gdyby ten kanapowy bohater wiedział, iż grozi mu tam coś więcej niż tylko ogrzanie się w blasku sławy globalnej gwiazdy sportu i postanie sobie w cieniu jej bezpiecznych ramion na scenie, to nawet nie pomyślałby o podróży.


"Jego nieżyjący brat wstawił się za Gruzję (z jakiegoś powodu postawili mu Gruzini pomniki)..."

... a Polska do dziś czerpie z tego bizantyjskie wprost korzyści... Pomniki to przeca największe dobro Polaka...
Nie ma to jak cieszyć się z politycznej gówniarzerii i kompletnej nieodpowiedzialności, z pustych propagandowych gestów i beztroskiego narażania się, jakby się było liderem kółka różańcowego, a nie głową państwa. Świat puka się w czoło, ale tutaj - do dziś zbiorowy orgazm psychoprawicy, bo najważniejsze to pokazać "tere-fere" ruskim, a potem przybierać napoleońskie pozy i z gołą d..ą zgrywać mocarstwo. A co tam - w razie czego Zachód nas przecież obroni - już nie raz pokazał, jak się umie dla Polski poświęcić...

"...czego konsekwencją był zamach"

Na który dowodów nazbierano od pyty..

"To diabeł wcielony."

No to najlepsze będą egzorcyzmy, PiSiory w tym zdaje się są już biegłe. Krysia Pawłowicz tam chyba rej wodzi - posłać ją na drania.

jan_niezbedny0

Dawno nie przeczytałam tak celnej opinii na temat politycznej sytuacji naszego kraju! Zgadzam się z Tobą w każdym punkcie.
Jak to piszą :U made my day :)

qqlecka

Dzięki i pozdrawiam. To dobrze, że nie wszyscy w tym kraju dali się zwariować i uwieść gromadzie pieniaczy, demagogów i zwyczajnych krętaczy.

jan_niezbedny0

Brawo. Już myślałam, że wszystkim PiS mózg zlasował i nikt nie potrafi obiektywnie spojrzeć na całą tę patologiczną sytuację.... przecież prawie wszyscy teraz "klaszczą" u prezesa...i wszędzie ta hipokryzja, a tu proszę...gratuluję, bo trafniej nie mogłabym tego opisać....pozdrawiam.

pannnaj

Dzięki. Akurat o klice Kaczyńscy & spółka mam zdanie wyrobione już od pierwszych lat tzw. transformacji - jedni z pierwszych którzy na niej skorzystali, a potem zaczęli załatwiać swoje porachunki z konkurencją nazywając to "prawem i sprawiedliwością". Na czym to polega, to właśnie pokazał Zelnik - następny oszołom...
Jedyne co mnie zaskakuje to tumaństwo moich rodaków, którzy znów chcą wdepnąć w to samo g... Widać Polak i po szkodzie głupi - ale przynajmniej wiadomo, dlaczego jako naród przez tyle wieków zbieraliśmy baty.
Również pozdrawiam.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

W gównie to Polska była za rządów Tuska. Widać właśnie , jaką ty masz krótką pamięć. Jak Ci nie pasują obecne rządy, przyłącz się do KODowców i razem z nimi publicznie wyrażaj swoją frustracje , albo najlepiej wyjedź z kraju i zmień obywatelstwo, skoro tak pogardliwie wyrażasz się o swoich rodakach.Albo sam zostań politykiem.

Lepiej zaproponuj coś samemu sobie - jakiś okład z lodu na głowę, albo chociaż długi spacer.

W każdym razie dzięki za potwierdzenie mojej opinii o kaczystach. Widzę, że nic się nie zmienia i dalej jest to poziom gwizdów i wycia na cmentarzach - to już tak a propos "głupich chamów" i "buraków" :)

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Dla twojej informacji nie należę do "kaczystych".Uważam tylko, że rządy tuska były beznadziejne.Jak widzę ty sam szufladkujesz ludzi na kaczystych oszołomów i normalnych.Nie podoba mi się twój sposób wypowiedzi na podstawie którego można właśnie śmiało nazwać cię głupim chamem i oszołomem.I nie zwracaj się do mnie w rodzaju męskim.

użytkownik usunięty

I burakiem.PiS jest tylko mniejszym złem.Osobiście na nich nie głosowałam.

Nie moja wina, że rządów pis mogą chcieć tylko upośledzeni umysłowo.

Poza tym mogę ci to samo odmienić w rodzaju żeńskim :)

I to nic nie zmieni - zostaniesz w tym miejscu, w którym jesteś, w swoim udawaniu neutralnej równie śmieszna i "wiarygodna" co nieudacznik i pasożyt kaczyński w udawaniu patrioty i męża stanu.

użytkownik usunięty
pannnaj

A co lub kto zlasował Tobie mózg? Bo na samodzielnie myślącą jakoś mi nie wyglądasz:p

użytkownik usunięty
qyntelwoods

Głupiemu chamowi nie przetłumaczysz. Dla niego jesteś tylko pisiorem-oszołomem. Widać to po jego lekceważącym i złośliwym tonie wypowiedzi.Nie warto z takimi buraki wdawać się w dyskusję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones