Redbad Klynstra-Komarnicki

Redbad Klynstra

4,0
4 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Redbad Klynstra-Komarnicki

Redbad jest dla mnie jednym z najlepszych polskich aktorów

Brandis

Tylko on nie jest polakiem, ale to szczegół :D... I dopiero się zorientowałem, że on grał wrednego naczelnika w Pitbullu i też doktorka w Na dobre i na złe, kompletnie 2 różne role... Pozdrawiam

Jedras992

Matkę ma Polkę i z wyboru żyje w Polsce. Jest zdecydowanie bardziej Polakiem niż Holendrem

Brandis

polskojęzycznych aktorów lub z polskim obywatelstwem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tomucho77

ty jestes jakis Psycho Fan ?

Tak a bo co ?

Brandis

Patrząc na jego nazwisko to z pochodzenia nie jest Holendrem, a Fryzem. Fryzowie to mniejszość etniczna w Holandii, pochodzenia germańskiego.

Brandis

Zwał jak zwał, ale też uważam, że to bardzo dobry aktor. Niewiele go było w filmie ( ale za to Gry uliczne i Pitbull bardzo zapadły mi w pamięć) więc wnioskuję, że postawił bardziej na teatr. Szkoda, że nie mam okazji zobaczyć.

koraarok

Ja go 14.04 widziałem na żywo jechał ze mną w wagonie metra warszawskiego. Bardzo pogodny i uśmiechnięty z niego facet.

tomucho77

ja to rewelacja, można powiedzieć że jesteś jego kuzynem, przynajmniej, w końcu oddychałeś tym samym powietrzem ! To zazdrość z nas wszystkich przemawia!

huzar186

Niemądre są te złośliwości. To jest miejce do umieszczania rzeczowych uwag.

Brandis

Tak jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones