Renate Reinsve

8,5
1 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renate Reinsve
olag2001

W filmie "Najgorszy człowiek na świecie" bardzo przypominała mi momentami właśnie Dakotę Johnson, a chwilami Olgę Frycz.

Z innej beczki jest zachwycająca w roli Julie!

Luise

gdzie widziałaś ten film?

Weronka90

W Krakowie jest od dobrych dwóch tygodni grany w kinach studyjnych (m in. Kino Pod Baranami i Kino KIKA)

Luise

Nie jestem z Krk a online gdzies da sie go ogladnac czy jeszcze za wczesnie?

Weronka90

Jeśli koniecznie musisz nielegalnie oglądać, to szukaj, a jeśli legalnie, to przecież widzisz na stronie filmu, że na razie nie ma takiej możliwości. ;-)

tomek_bregula

Ja wole wszystko to co bezpieczne i legalne ale mam problem ze znalezieniem fajnym filmow mimo że dawno była ich premiera np Fuga, Punkt zwrotny,Śmiertelna cisza, itd

Luise

Też odniosłem takie wrażenie.

olag2001

Niepodobna. To, że ma ciemne długie włosy z grzywką nie czyni jej podobną do Dakoty, która ma pociągła twarz i wysokie czoło, nie wspominając o wydatnej szczęce. Dużo bardziej podobna jest do Danicki McKellar, która też nosiła podobną fryzurę, ale oprocz tego ma zbliżone proporcje twarzy.

olag2001

To mi bardzo przypomina Leighton Meester

olag2001

też od razu pomyślałam o Dakocie jak ją zobaczyłam. Sprawdziłam właśnie ile ma lat Renate, urodziła się dwa dni po mnie i jest ode mnie 2cm wyższa, a moja mama też ma na imię Renata :D

olag2001

Tak trochę Rose Byrne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones