Richard ConteI

Richard Nicholas Peter Conte

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/8449/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":835,"rate":7.708982035928144,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/8449/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":9.25,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,7
835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Conte
  • Wybitnie zagrana rola w Ojcu chrzestnym, swoim kunsztem przerósł tak wielkich mistrzów kina jak Al Pacino czy Marlon Brando.

  • harasin zgadzam się z kolegą, kapitalna rola Conte, prawdę mowiąc swoją osobą uratował film. Nie mogę też nie docenić jego westępu jako adwokat Sartori w "Roma violenta". Szczerze powiedziawszy jeden z najbardziej nie docenianych aktorów ubiegłego wieku, szkoda bo w niczym nie ustępował takim tuzom jak choćby właśnie Brando, a sądzę, że wręcz przerastał ich swoim talentem.

  • kinom4n Uratował? Chcesz powiedzieć, że bez tej roli don Barziniego, Ojciec Chrzestny jest produkcją słabą? Dopalacze czy inna używka zakłóca dotlenianie mózgu?

  • harasin Dajcie spokój, przecież chłop tam zagrał łącznie kilka minut, nawet jakby był lepszy to nie miał zwyczajnie pola do popisu.

  • kubafilmoogladacz Dokładnie!!! Aktorem był niezłym, ale z tym "kunsztem i przerastaniem" to gruba przesada...