Richard Gere

Richard Tiffany Gere

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/178/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":18648,"rate":8.070087945087945,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/178/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":53,"rate":8.50943396226415,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/178/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":29,"rate":7.9655172413793105,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/178/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":6,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/178/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":4,"rate":8.75,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
8,1
18 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Gere
  • Amerykaniec/multimilioner/sławny aktor/whatever/ mówi, żeby Europa przyjmowała nielegalnych imigrantów, którzy przypływają na swoich kajaczków.
    Lubiłem go, ale co jest kur? Uwielbiam takich ludzi xd Ziomek sobie mieszka w villi za miliony gdzieś w miami w dodatku pewnie w białej dzielnicy z wystawionym worem na wierzch, a takie bzdury gada. Najgorszy sort ludzi.
    Nie zdziwiłbym się, gdyby dostał za to jakiś kwit, bo chyba coś mu nie idzie w tym aktorstwie ostatnio.

  • użytkownik usunięty

    GamoraRuss Gere to po prostu kolejny multimilioner zapewne o poglądach lewicowo liberalnych który musiał zademonstrować publicznie swoją hipokryzję. Dla mnie stał się takim samym klaunem jak Bono. Jest jeszcze gorzej bo Gere to Amerykanin a Bono Irlandczyk. Gere mieszka sobie w swojej Ameryce ale każe Europejczykom przyjmować gości pod swój dach. Tego klauna nigdy tak naprawdę nie lubiłem bo był wyselekcjonowany do grania w babskich filmach, nigdy nie był "poważnym" aktorem tylko takim typem przystojniaka "amanta" od babskich filmów. Na dodatek jeszcze był znany z tego że był pseudo buddystą na pokaz. Czyli promuje idiotyczne brnięcie w konflikt z własnym ja. Na starość postanowił zostać widocznie klaunem który sam dolara nie da, do siebie nie zaprosi a innych chciałby pouczać i umoralniać. Panie Gere na pewno znajdzie się jeszcze coś na pana ale nie chce mi się już grzebać w pańskim celebryckim życiorysie. Wystarczy mi żeś sam z siebie chłopie klauna na stare lata zrobił.