RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Byłem i słyszałem Rihannę na żywo. Jest naprawdę świetna. Ma genialny głos. 'Breakin' Dishes' na żywo to prawdziwe cudeńko. Szkoda, że miała skręconą kostkę i tylko co jakiś czas przechadzała się po scenie a nie dała show jak zazwyczaj. Jednak i tak jestem usatysfakcjonowany i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzi Kraków :)

Kristofer

Ja pierdziele ale musiało byc super. Ja mam nadzieje ze nie tylko kraków! :) Zrobiłes może jakies filmiki>?

Pzdr :)

so_seductive

Co ja bym dał żeby ją zobaczyć na żywo:D

Darth_Carnage

Filmików nie mam, ale wejdź sobie na youtube i wpisz rihanna krakow to ci wyskoczy troche...miałem aparat od kumpeli pożyczony ale miał zepsuty zoom...ale coś tam widac...dam kilka bo nie chce mi się wszystkich wrzucać...tu linki:

1) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/987803bc7faae1cd.html
2) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fad836c898a1bb27.html
3) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4d68437153506f5b.html

Kristofer

Łał byles pod scena 8)
Filmiki obczailam juz ale troche cienka jakosc :)
ale z komentarzy wynika że było niesamowicie :P

so_seductive

Proste, ze byłem pod samą sceną...Miała występ o 23, a ja już tam od 20 stałem...Trzeba było wczesniej, bo póxniej tak ludzie napierali. Liczyłem na autograf, ale jak już schodziła ze schodów ze sceny to tylko nam pomachała...To wszystko przez tą nogę...Ale i tak nei żałuję :D

Kristofer

;(!!! nie!!! zazdroscze ci!!! az mi sie plakac chce a teraz wlasnie na vivie le cie Umberella.... jejj ;(;(;( opowiedz cos ;* np. jakie piosenki spiewaly i takie tam pliss ;* pozdro ;*** // ;(

wiertaraaa

Ok. No więc tak. Jak już pisałem ustawiłem się przy samej scenie. Specjalnie trochę z boku, by widzieć tez wejście na scenę. Jak śpiewał raper Common to widziałem jak Rihanna w towarzystwie swojego ochroniarza weszła na scene by sobei go z bliska posłuchać. Pstryknąłem fotke, ale było tam dosc ciemno i za dużo na niej nei widać...łatwo było poznać, że to ona, bo jako jedyna kuśtykała. Póxniej zeszła ze sceny jak on nadal śpiewał. Miała wystąpić o 23, ale trochę się opóźniło i wyszła ok 23.20. Były problemy techniczne, bo widać było, że cały czas ktoś latał po scenei i coś poprawiał. No wiec tak, zaczęło się kapiatlnie. Najpierw takie dziwne dźwięki, trochę jak techno, póxniej było słychać jej oddech i jak zaczyna śpiewać 'Pon de Repaly'. Na scenei tylko była orkiestra, więc klimat był niesamowity. Wyskoczył jej chórek i zaczął śpiewać. Wszyscy myśleli, ze to ona i zaczęli się drzeć ale ucichli po chwili. Po ok 20 sekundach wyszła Rihanna. Ludzie oszaleli. Zresztą to masz filmik z poczatku koncertu http://youtube.com/watch?v=InDZmhtqJfQ Na początku było 'Pon de Replay'. Później powiedziała, ze zaśpiewa piosenke napisaną przez Justina...'Znacie Justina?' zapytała...wszyscy zaczęli wrzeszczeć. Przyszła kolej na 'Rehab'. Jeszcze śpiewała (nie pamiętam w jakiej kolejności, ale takie kawalki) 'Shut up and Drive', 'Hate That I Love You' 'SOS' 'Unfaithful' 'Breaking Dishes'(na żywo jest genialne) 'Don't Stop the Music' pamiętam, że jakoś po środku zaspiewała jakąś piosenkę na cześć jej ulubionego artysty Boba Marleya, ale nie znałem jej...możliwe, że to jego utwór. W trakcie jeszcze dziękowała za to, że w Polsce jej płyta pokryła się platyną. I na koniec zaśpiewała 'Umbrellę'. Wszyscy ja śpiewali. Niesamowita atmosfera. I potm podziękowała za taką atmosferę i zaczęły lecieć sztuczne ognie. To mnie wkurzyło. Bo wszyscy zaczęli się na nie gapić zamiast wołać ją na bis. I póxniej jak schodziła już po schodach my przy barierce zaczęliśmy ją wołac, ale pomachała tylko i pokuśtykała do namiotu dla artystów...GDyby nie ta noga to i koncert byłby dłuższy i na pewno by do nas podeszła. Ale i tak jestem zadowolony i na żwyo Rihanna jest naprawdę genialna!!!

Kristofer

A poza tym wchodźcie na youtube, bo codziennie voś nowego ludzie wrzucają...WPisujcie Rihanna Krakow albo Rihanna Coke Live Musisc Festival :)
Jak jeszcze macie jakieś pytania to piszcie :) Chętnie odpiszę :)

Kristofer

Ale słyszalam ze po koncercie w jakims centrum handlowym czy gdzies mozna bylo pojsc i pogadac z nią no i oczywiscie poprosic o autorgraf. Jeden uzytkownik youtuba napisał ze z tej okazji skorzystał. Wysłałam mu wiadomośc bo chcialam sie czegosc jeszce dowiedziec ale nie odpisal jak narazie.

Ale jej wejście musialo byc niezamowite. :O


:*

so_seductive

Nie wiedziałem o tym w dniu koncertu, ale tak jak ty przeczytałem to samo zdanie na youtubie. To nie było centrum handlowe, tyko centrum kultury chińskiej mangha. Ale to jakby jechac autobusem tam z miejsca festiwalu to by zajęło jakieś 40 minut.A poza tym było już coś koło 00.30, wiec autobusy rzadko kursują o tej proze :)

Kristofer

No centrum handlowym.. tak dużo się nie pomyliłam ;)

so_seductive

pff co ja pisze;/ centrum kultury*

so_seductive

hehe...spoko. Każdemu się może zdarzyć :)

Kristofer

super dzieki ;*;*;*

żałuje ze mnie tam nie było ;(( ;((

JA MAM NADZIEJE ZE ODWIEDZI WROCLAW ;p BO RODZICE MNIE SAMEJ NA KRAKOW NIE PUSCZą.... ;((!!!

POZDRO ;)

wiertaraaa

Ja zalamalam się czytajac reportaz z gazety wyborczej xDD i nie zaluje...

Jami_tsu

Znaczy że jak?

so_seductive

A mogłabyś przpeisać jakies wązniejsze treści? Jestem ciekawy co wypisali :)

Kristofer

Nasza 'japonska' koleżanka napisała w innym temacie, że: "Zalamalam sie czytajac reportaz z jej koncertu.Spoznila sie 30 minut przed ostatnim wystepem i podobno miala jakas kontuzje ( a byla jedna z wiekszosci osob co grzala stolek przy barze ) xDDD"

Sugerujesz ze skrecona kostka była dla picu? Żałosne...

so_seductive

Rihanna ma mniemanie o sobie i ja uważam,że mogło coś sobie zrobić ale bez przesady zeby jakaś kontuzja,nie sadze by swoim "tancem" naciagnela sobie tak miesnie "bybyla tokonztuzja" tylko jakis maly uraz.Widzialam jakos gorsze przypadki i jakos piosenkarka z kontuzja dala z siebie wszystko,a nie uswiadamiala publicznosci,ze ma kontuzje.

Jami_tsu

Taaa...tylko, że tydzień wczesniej w necie były zdjecia jak miała but ortopedyczny na nodze i w ni chodziła po czerownym dywanie...każdy może mieć kontuzje...

Kristofer

prosze bardzo...oto potwierdzenie http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=3446 wątpię żeby sobie to zrobiła tlyko po to, żeby nie musiała tańczyś na koncercie w polsce...żenua...

Kristofer

Hee, widzę że nie tylko czasem czytuje kozaczka.. ;P

so_seductive

Hee, widzę że nie tylko ja czasem czytuję kozaczka***
/sorki za literówki, drobne kłopoty z klawiaturą/

so_seductive

Podoba wam sie utwór 'Good Girl Gone Bad'?? Mi bardzo i dlatego postanowiłem zrobić teledysk do tego utworu. Zapraszam pod linka http://www.youtube.com/watch?v=C8hgwPLiszM Wplotłem trochę kawałków z innych teledysków(znaczy nie tylko rihanny), ale jeśli rozumiecie słowa to zrozumiecie dlaczego akurat to się pojawiło w teldysku :)
I zostawcie od razu po sobie jakiś ślad na youtubie...ocenę i komentarz
dzięki

użytkownik usunięty
Kristofer

ej, a dziwi mnie jedna rzecz, przy bramkach przy wejsciu ochorniarze pytali sie czy nie mam aparatu fotograficznego. potem na tej ulotce na ktorej dawali przy opaske pisalo ze nie mozna miec aparatow powyzej 3,2 mpixel. o co w tym chodzi ?? co, nie mozna bylo zdjec gwiazda robic ??? i dlaczego nie ma oficjalnego filmu z Coke Live Music Festivalu? przeciez przed scena latala ta kamera i przez nia bylo poakzane na telebimie w przyblizeniu, przeciez mogla ona nagrywac to co szlo przez nia na telebim.w a tak nawiasem mowiac, ja na Rihannie stalem pod samiuska ta kamera wlasnie, ktora tak latala :D ale musicie mi to przyznac ze Akon dal lepszy show niz Rihanna ;-) i jak bede jakies glosowania czy cos, kogo maja zaprosic organizatorzy Coke lIve na nastepny rok na festival, to macie glosowac na Jojo !! :D szczerze to wolalbym zobaczyc Jojo niz Rihanne, bo jets fanem Joanny ;-) dobra, bo sie za bardzo rozpisalem :D pozdro ;p

No tak, AKon dał lepsze show, bo miał zdrowe nogi. Widziałeś kiedykolwiek koncert Rihanny? Daje prawdziwe show. Pech chciał że kaurat teraz miała chorą nogę wiec musiała siedzieć. A JOJO raczej nei zaproszą, bo jest za mało popularna w polsce...ja to bym chciał zobaczć Nelly Furtado lub Beyoncé, choc to chyba za wysokie progi...

użytkownik usunięty
Kristofer

z takich gwiazd, to ja bym z checia ujrzal 50 cent,a albo Eminema,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones